Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Magdalena Ptasznik „Ciało stwarzane przez uważność” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Magdalena Ptasznik „Ciało stwarzane przez uważność” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach rezydencji #SPA – Summertime Performing Art i wystawy Lepsza ja Magdalena Ptasznik poprowadzi warsztaty Ciało stwarzane przez uważność, skierowane do wszystkich chętnych bez względu na doświadczenie taneczne. Współpraca: Vala Foltyn, Natalia Oniśk. Po warsztatach odbędzie się rozmowa.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy przez formularz

Należy przyjść na warsztaty w wygodnym stroju i obuwiu sportowym.

Magdalena Ptasznik – choreografka, performerka, absolwentka School for New Dance Development (SNDO) w Amsterdamie i socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. W pracy choreograficznej interesuje ją pojęcie percepcji, niestabilności środowiska i relacji w nim zachodzących. Jest współtwórczynią Kursu Choreografii Eksperymentalnej, prowadzi autorskie warsztaty z obszaru choreografii i praktyki ruchu. Od kilku lat współpracuje z reżyserami teatralnymi, tworząc choreografie i ruch sceniczny do spektakli dramatycznych (pracowała m.in. z Anną Karasińską i Gosią Wdowik).

Więcej informacji: zacheta.art.pl/pl/wystawy/lepsza-ja

Wydarzenie odbywa się w ramach programu Zachęta na lato realizowanego dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawa.

Zakochaj się w Warszawie - logo finansowanie (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 14:00

Warszawa: Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, pl. Małachowskiego 3; godz. 14.00-16.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close