Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Renata Piotrowska-Auffret „Love Exercises” – otwarte próby

Zdjęcie: Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Renata Piotrowska-Auffret „Love Exercises” – otwarte próby

Fot. Jana Schildt

Wersja do druku

Udostępnij

Wystawa Lepsza ja jest refleksją na temat współczesnej kultury indywidualizmu, jej przyczyn, efektów i skutków ubocznych. Składa się z działań, performansów, treningów i warsztatów z udziałem publiczności, a jej przestrzeń stanie się sceną, siłownią, salą do jogi i gabinetem terapeutycznym oraz miejscem rozmowy. Centrum w Ruchu zaprasza na #SPA – Summertime Performing Artswego rodzaju pobyt rezydencyjny. Przez tydzień sale Zachęty staną się miejscem działań choreograficznych. #SPA to miejsce gdzie zegar zwalnia, przestrzeń spędzania czasu bez ograniczeń, bez początku i końca wydarzeń, to możliwość pobycia z ciałem własnym i innych osób. W ramach rezydencji i wystawy Renata Piotrowska-Auffret zaprasza na otwarte próby nowego spektaklu.

Renata Piotrowska-Auffret – choreografka i performerka; w swojej pracy wykorzystuje narzędzia tańca eksperymentalnego, sztuk performatywnych, dramaturgii i teatru, absolwentka Akademii Teatralnej i programu ex.e.r.ce Research and Choreography w CCN Montpellier we Francji. Choreografię łączy z myśleniem konceptualnym. Interesują ją współczesne polityki ciał i tożsamości widziane przez pryzmat popkultury, historycznych reprezentacji oraz wizerunków wziętych z obcych kultur. www.renatapiotrowska.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 14:00

Warszawa: Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, pl. Małachowskiego 3; godz. 14.00-18.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close