Warszawa/LUB/LAB: „Contemplative Dance Practice” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/LUB/LAB: „Contemplative Dance Practice” –  warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

LUB/LAB zaprasza na spotkania Contemplative Dance Practice, które jest połączeniem ruchu i medytacji, praktyką świadomości ciała. Praktyka składa się z trzech części – siedzącej medytacji, rozgrzewki solo i wspólnej improwizacji. Praktyka nie ma charatkteru zajęć czy warsztatu. Dla tych, dla których to będzie pierwsze spotkanie z CDP organizatorzy zrobią krótkie wprowadzenie.

Koszt: 35 zł za cały cykl, 10 zł za pojedyńcze wejście.

Zgłoszenia i pytania: aktywne.centrum@gmail.com.

Contemplative Dance Practice stworzyła w 1970 Barbara Dilley z Uniwersytetu Naropy na prośbę swojego buddyjskiego nauczyciela Chogyam Trungpy Rinpoche. Z uwagi na charakter CDP organizatorzy nie wpuszczają spóźnialskich. Przestrzeń będzie dostęna od 8.00. Wprowadzenie zaczyna się  punktualnie o 8.30. Można przynieść poduszkę medytacyjną lub coś do siedzenia.

Osoby, które są ciekawe, ale nie są pewne, czy ta praktyka jest właśnie dla nich, proszone są o kontakt mailowy, organizatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 08:30

Warszawa: LUB/LAB, Lubelska 30/32, godz. 8.30-10.30

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close