Warszawa: Łukasz Czepski „Soft Floorwork with Acrobatics” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa: Łukasz Czepski „Soft Floorwork with Acrobatics” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Na zajęciach uczestnicy skupią się na kontakcie z podłogą. Będą analizować pracę ciała przy wykonywaniu ruchów, które będą mogły wymagać dużego wysiłku fizycznego. Odkryją połączenia pomiędzy różnymi częściami ciała, dzięki temu znajdą naturalną reakcję wychodzącą z impulsów.Znajdą przepływ pomiędzy ruchami co będzie efektem tego, że będą poruszać się lekko i płynnie nawet w ruchach trudnych do zrobienia oraz znajdą artykulacje w górnej części ciała, która będzie wynikała ze świadomego wykorzystania podłogi do poruszania się.

Zajęcia będą składały się z improwizacji, elementów technicznych, ćwiczeń oraz choreografii.

Podczas całego warsztatu nacisk nie będzie kładziony na formę, ale na zrozumienie istoty techniki.

Łukasz Czapski pochodzi z Siedlec. Zaczął zajmować się tańcem Break Dance od 1999, kilka lat później dołączył do grupy „Cats Claw” z którą występował w Polsce, w Stanach Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii, Ukrainie, Holandii, Niemczech. Razem z grupą „Cats Claw” zdobył wiele osiągnięć na zawodach Break Dance w Polsce oraz w innych krajach. Po kilku letnich doświadczeniach związanych z tańcem Break Dance Łukasz współpracował z teatrem tańca oraz szkołą tańca Caro Dance. Dzięki współpracy z teatrem i szkołą tańca Łukasz rozwijał swoją świadomość ciała co spowodowało, że zaczął zajmować się tańcem współczesnym oraz wyjechał do Austrii aby studiować na kierunku tańca współczesnego na uniwersytecie Anton Brukner w Linz.

Podczas edukacji na Uniwersytacie w Linz, Łukasz występował w repertuararze Jarka Cemerka, Evangelosa Poulinasa oraz Jianana Qu. Do tej pory Łukasz występował w projektach Jianana Qu Food is better than emotions, Hygina Delimata Architektur + tanz oraz body building, SILK Fluegge Company Leader oraz Elizy Kindziuk/Caro Dance Theater The Room. Razem z Aliną Berthą tworzył wspólnie choreografie i występował w Linz w Austrii na festiwalach „Lange nach der Buhnne 2017” w spektaklu We can’t stop the river oraz „Tanzhafen 2017” How I see you.

Koszt:
70 zł za pojedyncze zajęcia
120 zł za dwa dni

Płatne przelewem na konto Fundacji Movementum.

Zgłoszenia przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/1IL9xEmbNEW_BRwpjH9yrgbdSLVSwM48g0yWb65AxnLM

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Warszawa: Pałac Kultury i Nauki, Studio Warsaw Dance Department, wejście od ul. Emilii Plater

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close