Warszawa: Małe Warszawskie Spotkania Teatralne/39. WST: Kolektyw artystyczny Holobiont „_on_line_”

Zdjęcie: Warszawa: Małe Warszawskie Spotkania Teatralne/39. WST: Kolektyw artystyczny Holobiont „_on_line_”

fot. Jakub Wittchen

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:

Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w grupie rówieśników lub samemu. W pionie, w poziomie, na ziemi I w powietrzu. W takt muzyki lub wsłuchując się we własny rytm. Jaki rysunek na papierze może powstać dzięki tym różnym rodzajom ruchu? _on_line__ jest spektaklem zgłębiającym temat śladu ruchu, a w szczególności linii, które wraz z performerami uczestnicy będą tworzyć poprzez własny taniec. Powstałe wielkoformatowe prace będą ulegały transformacji na oczach i z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi a opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.

Autorkami wydarzenia są Aleksandra Bożek-Muszyńska i Hanna Bylka-Kanecka – artystki kolektywu Holobiont, specjalizującego się w interaktywnych międzypokoleniowych projektach tanecznych (znanych poznańskiej publiczności najnajowej ze spektakli DOoKOŁA i Księżycowo).

Produkcja spektaklu połączona jest z serią odbywających się od września warsztatów dotyczących śladów ruchu i możliwa jest dzięki wsparciu finansowemu Miasta Poznań.

Od organizatorów:

Uwaga! Pastele, których będziemy używać, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na przebranie – najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów. W przestrzeń spektaklu wchodzimy bez butów.

Reżyseria: Kolektyw Holobiont: Aleksandra Bożek-Muszyńska i Hanna Bylka-Kanecka
Pomysł: Aleksandra Bożek-Muszyńska
Choreografia: Kolektyw Holobiont: Aleksandra Bożek-Muszyńska i Hanna Bylka-Kanecka

Obsada: Aleksandra Bożek-Muszyńska, Dana Chmielewska, Paweł Grala

Kreacja i wykonanie: Aleksandra Bożek-Muszyńska
Muzyka: Józef Buchnajzer (collage)
Realizacja techniczna: Łukasz Kędzierski
Konsultacja świateł: Joanna Leśnierowska
Oprawa graficzna: Michał Łuczak

Cena biletów: normalny: 40 zł | ulgowy: 30 zł | opiekun grupy zorganizowanej: 1 zł

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warszawa: Teatr Dramatyczny, Plac Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close