Warszawa/Mazowiecki Instytut Kultury: Wydział Teatru Tańca „OUT CRY” – chor. Edan Gorlicki

Zdjęcie: Warszawa/Mazowiecki Instytut Kultury: Wydział Teatru Tańca „OUT CRY” – chor. Edan Gorlicki

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza na spektakl dyplomowy studentów IV roku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Choreografem spektaklu OUT CRY jest Edan Gorlicki.

Studenci o swoim przedstawieniu:

„Wiemy, że nie zmieni świata, ale być może wzbudzi w nas jakiekolwiek emocje. EMOCJE. Czym jest OUT CRY, a właściwie czym nie jest? Nie jest deklaracją. Nie przedstawia żadnego punktu widzenia. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Nie jest ani fikcją, ani faktem. Nie jest ani o Tobie, ani o mnie. Nie odpowiada na pytanie kim naprawdę jesteśmy. To nie jest spektakl o relacjach, nie będzie w nim duetów. Brak w nim konotacji genderowych i seksualnych treści. Nie usiłuje być niczym nowym. Nie jest intelektualnym bełkotem. To nie jest konceptualne poszukiwanie przestrzeni w czasie. Spektakl nie jest zabawny, metafizyczny ani filozoficzny. Nie udziela odpowiedzi na ważne pytania i ich nie stawia. Nie jest rozrywkowy, nie będzie głosowania na najlepszego tancerza. Mimo to Out Cry jest w nas, istnieje w naszych ciałach i stał się naszym małym protestem”.

Choreografia: Edan Gorlicki

Opieka merytoryczna wieczoru: dr hab. Aleksandra Dziurosz

Koordynator: Magdalena Chabros (MIK), m.chabros@mik.waw.pl tel. 22 586 42 14

Bilety: 12 zł

Bilety dostępne przez, www.eBilet.pl, w siedzibie MIK (pn.-pt. w godz. 11.00 – 19.00) oraz poprzez aplikację mobilną GOING, a także www.ewejsciowki.pl. Informacje: 22 586 42 59, 783 708 380.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close