Warszawa/Międzynarodowy Dzień Tańca: Stowarzyszenia Artystyczne B’art „Jego”

Zdjęcie: Warszawa/Międzynarodowy Dzień Tańca:  Stowarzyszenia Artystyczne B’art „Jego”

Fot. z materiałów organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca B’Art Stowarzyszenie Artystyczne zaprasza na spektakl teatru tańca JEGO. Projekt został objęty patronatem Narodowego Centrum Kultury. Bohaterem spektaklu JEGO jest współczesny mężczyzna. Nie jest idealny, nie jest twardy, nie jest macho. Próbuje radzić sobie z problemami, które go dotykają, ale czasem bywa bezsilny. Odrzuca autorytety, dręczą go wspomnienia z dzieciństwa, praca staje się rutyną a kontakty z przyjaciółmi stają się płytkie. Chce wyrwać się ze smutku, nie poddać depresji, ale stłamszony niemocą sprostania wymaganiom otoczenia, coraz bardziej zamyka się w swoim własnym wewnętrznym złudnym azylu, będącym połączeniem snów i marzeń, obrazów z przeszłości i przyszłości. Spektakl nie daje jasnych odpowiedzi, nie pokazuje gotowych rozwiązań.

Występują: Joanna Bąkowska, Santiago Bello Labrador, Anna Bul, Jakub Chocholski, Magdalena Czerwińska, Dominika Dąbkowska, Dorota Dmochowska, Urszula Dral, Marcin Furga, Adam Hadi, Karolina Korczak, Adam Kuza, Bernard Lewandowski, Maja Piątkowska, Kaja Sońta, Zuzanna Żółtowska.

Choreografia: Paweł Michno, Dorota Dmochowska

Reżyseria: Grzegorz Pohl

Kostiumy: Zofia Hertel i Norbert Bajan

Premiera spektaklu odbyła się w lutym 2014 r. Spektakl został wyprodukowany przez B’Art Stowarzyszenie Artystyczne.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Teatr Rampa, ul. Kołowa 20

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close