Warszawa/Mikroteatr: Agnieszka Jakimiak, Ania Nowak, Radek Rychcik

Zdjęcie: Warszawa/Mikroteatr: Agnieszka Jakimiak, Ania Nowak, Radek Rychcik

Fot. Meidad Suchowolski.

Wersja do druku

Udostępnij

Komuna//Warszawa zaprasza na szóstą odsłonę projektu Mikro Teatr, w ramach której swoje spektakle pokażą: Agnieszka Jakimiak, Ania Nowak i Radek Rychcik. „Mikro Teatr to ćwiczenia z samoograniczenia” – mówi kurator przedsięwzięcia, Tomasz Plata. Spektakl Mikro Teatru nie może trwać dłużej niż 16 minut, zespół wykonawców może składać się z zaledwie czterech osób, do dyspozycji artystów są dwa mikrofony, cztery reflektorów, jeden rzutnik wideo, jedna, niewielka walizka rekwizytów i niewielki budżet. Nie ma ograniczeń dotyczących tematyki.

Mikro Teatr to zarazem próba refleksji nad sposobami produkcji teatru. Czy teatr zawsze musi być wielką produkcyjną machiną? Jak dalece można ograniczyć produkcyjne zaplecze teatru, a zarazem zachować jego jakość? Czy teatr skromniejszy nie byłby zarazem teatrem bardziej demokratycznym, bardziej dostępnym?

1.
koncepcja: Agnieszka Jakimiak Mikro Teatr

reżyseria i tekst: Agnieszka Jakimiak
dramaturgia i tekst: Mateusz Atman
obsada:
Klara Bielawka
Paweł Sakowicz

2.
koncepcja i wykonanie: Ania Nowak
konsultacja dramaturgiczna: Julia Rodriguez
stylizacja: Dusty Whistles

3.
koncepcja: Radek  Rychcik
obsada:
Jacek Beler
Marcin Kalisz
Sebastian Łach

Inspirowane książką Jak pokochać centra handlowe (dziękujemy Natalii Fiedorczuk i wydawnictwu Wielka Litera za udostępnienie tekstu).

 

Bilety: 20/30 zł

zakup biletów online: http://ewejsciowki.pl/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Komuna//Warszawa, ul. Lubelska 30/32

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close