Warszawa/Muzeum POLIN: Natalia Iwaniec „GaGa people” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Muzeum POLIN: Natalia Iwaniec „GaGa people” – warsztaty

Fot. Gadi Dagon

Wersja do druku

Udostępnij

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na warsztaty GaGa people, które poprowadzi Natalia Iwaniec, jedyna certyfikowana nauczycielka tej metody w Polsce.

Terminy: 16-17 sierpnia, godz. 12.00 (DOSTĘPNE BILETY), 18.30 (brak miejsc), 23-24 sierpnia, godz. 18.30 (brak miejsc).

Bilety w cenie 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy):
16 sierpnia: http://bilety.polin.pl/nienumerowane.html?id=57672
17 sierpnia: http://bilety.polin.pl/nienumerowane.html?id=57673

Warsztaty to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywności. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas. To pozwala inspirować się nim i spotykać się z innymi uczestnikami w podobnym punkcie pracy w ruchu.

Natalia Iwaniec – jej przygoda z GaGa rozpoczęła się od spotkania z izraelskim choreografem Arkadim Zaidesem w 2009 roku w Poznaniu. Od tego czasu uczestniczyła w licznych warsztatach Gaga w Polsce i zagranicą. W 2010 roku przeprowadziła się do Tel Awiwu, by uczestniczyć w codziennych zajęciach GaGa. W tym samym czasie wzięła udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy w zespole Yasmeen Godder jako jedyna osoba spoza Izraela. W roku 2011 została zakwalifikowana do pilotażowego projektu GaGa Teachers Training, gdzie pod okiem Ohada Naharina, tancerzy Batsheva Dance Company i znakomitych pedagogów GaGa zgłębiała tą metodę pracy.  Od sierpnia 2012 roku Natalia jest jednym z nielicznych nauczycieli GaGa w Europie. Obecnie Natalia poza uczeniem w takich szkołach, jak: Trinity Laban i Rambert Contemporary Dance School czy profesjonalnych zespołach, jak: National Dance Company Wales, choreografuje i tańczy jako niezależna artystka.

nataliagaga.weebly.com

Więcej informacji na temat GaGa można przeczytać tutaj.

GaGa dancers logo (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

Warszawa: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, ul. Mordechaja Anielewicza 6

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close