Warszawa: Natalia Iwaniec „GaGa People” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa: Natalia Iwaniec „GaGa People” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk i Studium Teatralne zapraszają na warsztaty GaGa People, które poprowadzi Natalia Iwaniec. GaGa People to zajęcia dla tych wszystkich, którzy nie posiadają umiejętności z zakresu żadnej techniki tanecznej, ale są zainteresowani pracą z ciałem i rozwojem ruchowym. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt: pojedyncze wejście: 40 zł, 3 zajęcia: 110 zł.

Zgłoszenia: Natalia Oniśk <to.punkt.kontaktu@gmail.com>

GaGa jest metodą pracy z ciałem Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać. Jest to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywności. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas trwania zajęć, co pozwala się uczniom inspirować tym, jak porusza się nauczyciel i spotykać się w podobnym punkcie pracy w ruchu. Obecnie GaGa jest jedną z najbardziej wpływowych metod pracy w Izraelu. Jest codziennym treningiem dla tancerzy zespołu Batsheva Dance Company w Tel Awiwie. GaGa jest punktem wyjściowym dla Ohada w tworzeniu materiału choreograficznego. Jest to metoda, która ciągle się rozwija dzięki pracy Ohada i wszystkich nauczycieli GaGa na świecie.

Więcej informacji na temat GaGa:
http://gagapeople.com/english/

Linki do filmów o GaGa:
http://www.youtube.com/watch?v=OGPG1QL1vJc
http://www.youtube.com/watch?v=ZzXhcNFXwYM

Natalia Iwaniec – nauczycielka GaGa, tancerka, choreografka. Uczy GaGa od 2012 roku, kiedy to po dwóch latach życia i uczenia się w Tel Awiwie, otrzymała certyfikat nauczyciela GaGa. Obecnie Natalia uczy w całej Europie podczas festiwali (m.in. IDWBudapest, CYRKULACJE, Contactmeetscontemporary), w profesjonalnych szkołach (m.in.Trinity Laban, NSCD) czy zespołach (m.in. NDCWales czy Phoenix Dance Theatre). Prowadzi również otwarte zajęcia i warsztaty GaGa People i GaGa Dancers. Poza praktyka nauczycielska Natalia pracuje również jako niezależna tancerka i choreografka. W 2016 roku założyła NaNa Collective, w którym aktywnie występuje i choreografuje.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:30

Warszawa: Studium Teatralne, Lubelska 30/32; pn-wt: 17.30-18.30, śr: 19.30-20.30.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close