Warszawa: Natalia Iwaniec – warsztat GaGa

Zdjęcie: Warszawa: Natalia Iwaniec – warsztat GaGa

Fot. Mira Loew

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Iwaniec zaprasza na warsztat GaGa, na który złożą się zajęcia z zakresu GaGa Dancers i GaGa People. Zajęcia Gaga Dancers są przeznaczone dla tancerzy, którzy swobodnie posługują się terminologią pochodzącą z tańca klasycznego, w teorii i praktyce.

Koszt: pojedyncze zajęcia – 40 zł przy wpłacie do 15 lutego 2016 roku, potem – 45 zł, dwa spotkania – 70 zł przy wpłacie do 15 lutego 2016 roku, potem – 75 zł.

Zapisy i pytania: kinspiracje@gmail.com

Przy zgłoszeniu nalezy podać rodzaj warsztatu i termin. Numer konta do przelewu zostanie podany mejlem, decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsc jest ograniczona.

GaGa jest metodą pracy z ciałem Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy pomocny dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać.

Prowadząca o zajęciach:

Na zajęciach skupiamy się na słuchaniu instrukcji nauczyciela. Nie używamy luster. Nie zatrzymujemy się, ale w skupieniu przekraczamy nasze ruchowe granice i możliwości. Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywność. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas trwania zajęć, co pozwala się uczniom inspirować tym, jak porusza się nauczyciel i spotykać się w podobnym punkcie pracy w ruchu. Obecnie GaGa jest jedną z najbardziej wpływowych metod pracy w Izraelu. Tancerze korzystają z GaGa, by rozwijać swoje ciało na wielu płaszczyznach i wykorzystywać jego możliwości natomiast wszyscy ludzie, którzy po prostu potrzebują wysiłku fizycznego, chętnie uczestniczą zajęciach GaGa People, które w Tel Awiwie i w wielu innych miejscach na świecie odbywają się codziennie. GaGa jest codziennym treningiem dla tancerzy zespołu Batsheva Dance Company w Tel Awiwie w Izraelu.

Film promocyjny o GaGa

Natalia Iwaniec – certyfikowana nauczycielka GaGa w Polsce, tancerka, choreografka, absolwentka teatrologii na UJ i Studium Animatorów Kultury na specjalności taniec. Kształcila sie pod okiem samego Ohada Naharina (Batsheva Dance Company), tancerzy Batsheva Dance Company i nauczycieli GaGa, by zostać nauczycielką izraelskiej metody pracy z cialem GaGa. Natalia jest niezależną artystką, pracującą w Europie. Jako tancerka współpracowała m.in. z Yasmeen Goodar, Elle Ben-Aharon, Iwoną Olszowską, Valerią D’Amico. Uczy na takich wyższych uczelniach jak: NSCD (Leeds), Trinity Laban (London). Współpracuje z zespołami jako gościnny nauczyciel: NDCWales (Cardiff), Central Europe Dance Theatre (Budapest) czy Phoenix Dance Company (Leeds).

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 09:30

Warszawa: Academia Capoeira Angola, Skaryszewska 15, II piętro. GaGa Dancers: 9.30-10.45 (pon), 11.00-12.15 (wt); GaGa People: 12.45-13.45 (pon), 12.30-13.30 (wt).

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close