Warszawa: Natalia Oniśk „Przestrzeń w ciele, ciało w przestrzeni” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa: Natalia Oniśk „Przestrzeń w ciele, ciało w przestrzeni” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk zaprasza na warsztat improwizacji i świadomości ciała Przestrzeń w ciele, ciało w przestrzeni. Warsztat jest skierowany do wszystkich zainteresowanych, warunkiem uczestnictwa jest gotowość na działania solo, w duecie, w grupie, z otwartością na pracę z dotykiem i z zamkniętymi oczami.

Koszt: 120-200 zł przy wpłacie zaliczki 50 zł lub całej kwoty do 31 marca 2017 roku, 160-200 po tym terminie.

Zgłoszenia i pytania: <to.punkt.kontaktu@gmail.com>

Prowadząca o warsztacie:

Spotkanie dedykowane będzie praktykowaniu uważności i obecności poprzez pracę z percepcją i zmysłami. Jest zaproszeniem do intensywnego, fizycznego doświadczenia cielesności i twórczej, pełnej wrażliwości i ciekawości interakcji z otoczeniem. Podczas warsztatu będziemy pracować ze wzrokiem i jego deprywacją, dotykiem oraz propriocepcją (czuciem głębokim), wykorzystując wrażenia zmysłowe oraz relację ze środowiskiem jako motywację do poszukiwań ruchowych. Narzędzia i praktyki, które chciałabym zaproponować, są inspirowane pracą ze zmysłami w Body-Mind Centering®, Tuning Scores Lisy Nelson, ruchem autentycznym i improwizacją kontaktową.

Natalia Oniśk – edukatorka, tancerka, performerka i aktywistka taneczna. Prowadzi regularne zajęcia i warsztaty z improwizacji kontaktowej, improwizacji i świadomości ciała. Uczestniczyła w wielu warsztatach i coachingach ruchowych z zakresu somatyki, improwizacji i choreografii. Studiuje Body-Mind Centering® (Somatic Movement Education Program). Praktykuje Metodę Feldenkraisa i Ruch Autentyczny. Ukończyła kurs choreografii eksperymentalnej organizowany przez Centrum w Ruchu. Jako performerka współpracowała z Renatą Piotrowską-Auffret, Marią Stokłosą, Pauliną Święcańską. Jest współzałożycielką Fundacji Ciało Się, zajmującej się szerzeniem pracy z ciałem w jej terapeutycznych i artystycznych aspektach.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 15:00

Warszawa: Zimba, ul. Skaryszewska 15; sob: 15.00-21.00 (1h przerwy), nd: 11.00-16.00 (45 minut przerwy)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close