Warszawa/National Theatre Live: DV8 Physical Theatre „John” – retransmisja

Zdjęcie: Warszawa/National Theatre Live: DV8 Physical Theatre „John” – retransmisja

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Kino Atlantic zaprasza na retransmisję spektaklu John w wykonaniu DV8 Physical Theatre. Najnowszą produkcję, łączącą ruch, taniec i słowo mówione zespół prezentuje na deskach National Theatre. Australijczyk Lloyd Newson, dyrektor artystyczny DV8, przeprowadził wywiady z ponad pięćdziesięcioma mężczyznami, zadając im pytania dotyczące miłości i seksu, żądając szczerych odpowiedzi. Jednym z pytanych był John. Jego historia okazała się niezwykła i poruszająca.

Po latach wypełnionych przestępczością, narkotykami i walką o przetrwanie, poszukiwanie nowego życia doprowadza Johna do miejsca, w którym zbliża się do innych w najbardziej nieoczekiwany sposób. O tym rzadkim doświadczeniu powstał spektakl. John to rzecz dla miłośników współczesnego tańca, ale też dla tych, którzy w sztuce cenią świeżość spojrzenia i moc przekazu.

W roli tytułowej wystąpił Hannes Langolf, tancerz współpracujący Random Dance, Punchdrunk oraz Fabulous Beast Dance Theatre, który wystąpił również we wcześniejszych produkcjach DV8 Physical Theatre – To Be Straight With You oraz Can We Talk About This?.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Uwaga! Wydarzenie tylko dla widzów dorosłych.

Autor i reżyseria: Lloyd Newson

Zwiastun

Więcej informacji (w tym pełna obsada):

http://ntlive.nationaltheatre.org.uk/productions/47625-john

Czas trwania: ok 180 min (spektakl 150-160 min, w tym jedna przerwa + ok. 20 min materiałów dodatkowych (wywiady, reportaże, zwiastuny).

Cennik biletów:

35zł – bilet normalny

30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)

25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Więcej

Logo Cikanek Film (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:30

Warszawa: Kino Atlantic, ul. Chmielna 33

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close