Warszawa: Nicole Bindler „Kontakt improwizacja i zgoda/przyzwolenie” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa: Nicole Bindler „Kontakt improwizacja i zgoda/przyzwolenie” – warsztaty

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk zaprasza na warsztaty z Nicole Bindler – tancerką, choreografką, badaczką, pisarką, wykładowczynią uniwersytecką, nauczycielką kontakt improwizacji i BMC®.

O warsztatach:

Często słyszę od moich ulubionych tancerek i tancerzy, że uwielbiają kontakt improwizację, ale unikają zajęć, ponieważ obawiają się, że utkną z jednym niekompatybilnym partnerem na zbyt długo.  A jeśli moglibyśmy zmienić wzorzec zajęć z miejsca, gdzie musimy się dotykać ze wszystkimi, do miejsca gdzie decydujemy w każdym momencie kogo i jak dotykamy?

 

Te zajęcia proponują narzędzia do facylitowania komunikacji i słuchania wokół tematu zgody/przyzwolenia (consent) w naszych tańcach kontaktowych. Nacisk będzie położony na to, by dominujące/uprzywilejowane grupy podniosły poziom słuchania, zamiast zrzucać odpowiedzialność na osoby w mniej uprzywilejowanej pozycji; by te z kolei szlifowały swoją umiejętność mówienia „nie”. Dla osób, które regularnie praktykują kontakt improwizację, warsztaty stwarzają okazję do nauczenia się nowych sposobów komunikowania i rozumienia zgody, a dla nowych osób w społeczności oferują strategie tańczenia bez poczucia powinności.

Pytania i zapisy: Natalia Oniśk, e-mail: to.punkt.kontaktu@gmail.com

Cena: 105 zł

Więcej informacji o warsztatach i prowadzącej: FB, https://www.nicolebindler.com/

 

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: ul. Skaryszewska 15, w godz. 19.00-22.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close