Warszawa – Nowa Iwiczna: „Taniec na mokradłach” – taneczny event

Zdjęcie: Warszawa – Nowa Iwiczna: „Taniec na mokradłach” – taneczny event

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W dniu przesilenia wiosennegow Krzywym Ratuszu w Warszawie – Nowej Iwicznej  odbędzie się event Taniec na mokradłach. Poprowadzi go choreografka i performerka Magdalena Przybysz. Jest to wydarzenie otwarte i bezpłatne, do którego zaproszeni są zarówno uczestnicy wcześniej odbywających się warsztatów q-dance, jak i ich bliscy i znajomi, oraz osoby z zewnątrz. Uczestnicy wydarzenia będą celebrować nadejście wiosny, tańczyć, śpiewać  co w duszy gra, jeść, dzielić sięi rozmawiać.

Wydarzenie odbędzie się w okolicy dawnego mokradła o nazwie Myszadło. Dlatego uczestnicy będą czerpać z tego ekofaktu wiele radosnych i zmysłowych inspiracji.

O warsztatch q-dance

 

Data i godzina:

21 marca w godzinach 18.30- 22.00

 

Miejsce:

Zajęcia odbywają się w pięknej, jasnej, ogrzanej i przestrzennej sali z kominkiem  w klimatycznym Krzywym Ratuszu na przedmieściach Warszawy.

Więcej o miejscu można poczytać na: www.krzywyratusz.pl

 

 

Łatwy dojazd:

Dojazd do Nowej Iwicznej z Warszawy Śródmieście zajmuje  35 minut Kolejką Miejską. Krzywy Ratusz znajduje się tuż przy stacji PKP.

Można także dojechać samochodem ulicą Puławską (z Centrum 30-35 minut)

Co przynieść ze sobą?

Przede wszystkim siebie. Poza tym wygodny strój, wegetariańskie jedzenie, herbaty, zioła,  można także instrumenty muzyczne.

Koszt: wstęp wolny.

Zajęcia poprowadzi:

Magdalena Przybysz

www.magdalenaprzybysz.com

 

Choreografka, performerka i trenerka. Poprowadziła ponad 100 warsztatów z zakresu tańca, świadomości ciała i performansu dla tancerzy, aktorów, pasjonatów i ludzi nie związanych zawodowo ze sztuką. Spędziła 5 lat studiując psychologię stosowaną na UJ w Krakowie i od 12 lat  uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychologii biznesu, psychologii twórczości, neurolingiwstyki, tańca i metod pracy z ciałem (między innymi : kurs Leadershipment Development  Johna Scherera, kurs trenerski w Instutucie Neurolingwistyki Andrzeja Batki, treningi Metody Feldenkraisa, BMC®, Tai Chi, Skinner Releasing®, trening taneczny i choreograficzny w Eksperymentalnym Studio Tańca, Alternatywnej Akademii Tańca). Spędziła15 lat na sali treningowej i w różnych twórczych   przestrzeniach najpierw jako tancerka, a później jako performerka i choreografka (była stypendystką Ministra Kultury w dziedzinie tańca, realizowała Solo Projekt w Starym Browarze w Art Station Foundation by Grażyna Kulczyk, współtworzyła projekty na Rynku w Lyonie i w Krakowie wraz z Pierre Deloche Company, oraz w muzeach sztuki współczesnej :CSW Warszawa, Monchengladbach, w Łodzi, Toruniu oraz w wielu innych centrach kultury)

7 lat pracowała z dziećmi ze specjalnymi potrzebami i dysfunkcjami układu nerwowego, tworząc dla nich programy rozwoju przez sztukę oraz współtworząc Festiwal Radości i Uśmiechu Lajkonik w Krakowie. Bardzo dużo się od nich nauczyłam o empatii i cieszeniu się każdą chwilą życia. Od 13 lat wykłada w Studium Terapii przez Sztukę w Krakowie. 3 lata wykładała na Wydziale Muzykoterapii Akademii Muzycznej w Krakowie, a ostatni rok na Wydziale Aktorskim WSKiMS w Warszawie. Napisała 1 książkę i 10 artykułów.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Warszawa – Nowa Iwiczna: Krzywy Ratusz, ul. Pokrętna 43, w godzinach 18.30.22.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close