Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: „Cielesność muzyki” – warsztaty z Nivem Marinbergiem

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: „Cielesność muzyki” – warsztaty z Nivem Marinbergiem

Fot. Piotr Mateusz Wach.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach programu towarzyszącego przeglądu Nowy taniec z Izraela (kurator: Tadeusz Woleński) Nowy Teatr w Warszawie i Warsaw Dance Department zapraszają na warsztaty Cielesność muzyki, które poprowadzi Niv Marinberg. Warsztaty zaprezentują jego podejście do interpretacji muzyki przez tancerzy. Badając cielesną relację miedzy muzyką i tańcem, odczytując melodię i rytm, uczestnicy spróbują odpowiedzieć fizycznie na muzykę.

Niv Marinberg – izraelski tancerz i pianista, pracował jako asystent choreografa w Królewskiej Operze w Danii, Banch National Compania w Chile, Luzern Theater, Operze w Izraelu oraz w Kibbutz Contemporary Dance Company. Asystował takim choreografom, jak m.in. Michael Getman, Idan Sharabi, Roy Assaf, Noa Shadur, Saar Magal. Uczył także w Danii, Australii, Japonii, Holandii. Studiował m.in. w Akademii Muzyki i Tańca w Jeruzalem zagadnienia związane z intuicyjną korelacją pomiędzy muzyką i ruchem.

Bilety: 45 zł.

Rejestracja: https://goo.gl/forms/qsFE5YepyZswHRYf2

O przeglądzie:

http://www.nowyteatr.org/pl/event/Izrael_taniec

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Warszawa: Warsaw Dance Department Studio, Pałac Kultury, plac Defilad 1, wejście od ul. Emilii Plater, w godz. 10.00-13.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close