Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty GaGa people

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty GaGa people

Fot. Piotr Mateusz Wach.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach programu towarzyszącego przeglądu Nowy taniec z Izraela (kurator: Tadeusz Woleński) Nowy Teatr w Warszawie i Warsaw Dance Department zapraszają na zwarsztaty GaGa people. Zajęcia dostępne dla wszystkich powyżej 16. roku życia, bez względu na doświadczenia i umiejętności ruchowe i taneczne. Zajęcia trwają godzinę i są prowadzone przez tancerzy współpracujących blisko z Ohadem Naharinem. Prowadzący starają się wpływać na wyobraźnię uczestników warsztatów, inspirować ich do własnych interpretacji zadawanych tematów. Warsztaty GaGa people pomagają połączyć się z własnym ciałem i wyobraźnią, rozwijają świadomość własnego ciała, jego elastyczność i wytrzymałość, a przede wszystkim są doświadczeniem czystej przyjemności ruchu w przyjaznej atmosferze.

Bilety: 60 zł za pojedyncze zajęcia / 240 zł za cały cykl.

Rejestracja: warsztatywdd@gmail.com

O przeglądzie:

http://www.nowyteatr.org/pl/event/Izrael_taniec

ARCHIWUM PREZENTACJI

Warszawa: Warsaw Dance Department Studio, Pałac Kultury, plac Defilad 1, wejście od ul. Emilii Plater.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close