Warszawa: Pokaz filmów o kontakt improwizacji – Katy Dymoke, Steven Paxton + spotkanie

Zdjęcie: Warszawa: Pokaz filmów o kontakt improwizacji – Katy Dymoke, Steven Paxton + spotkanie

Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na pokaz filmów związanych z tańcem Contact Improvisation. Zobaczymy nagradzany wielokrotnie film SENSE-8 o kontakt improwizacji, do tego zapis performansu z udziałem m.in Katy i Steve’a Paxtona oraz spektakl Touchdown Dance.

Po filmach spotkanie z Katy Dymoke. Katy Dymoke jest profesjonalną tancerką, improwizatorką, doświadczoną nauczycielką i terapeutką. Tańczy kontakt improwizację od ponad 25 lat, jako nauczycielka i performerka. Współpracowała m.in. z Angusem Balbernie, Rayem Chungiem, Lisą Nelson, Julyenem Hamiltonem i Stevem Paxtonem. Jest dyrektorką Touchdown Dance, instytucji, która zrzesza profesjonalnych tancerzy widzących i niewidomych. Jest również autorką krótkich filmów tanecznych, nauczycielką BMC ® (Body Mind Centering ®), terapeutką tańcem i ruchem (Dance Movement Psychotherapist) oraz pisze doktorat o działaniu/znaczeniu dotyku w praktyce klinicznej. Ma też trzeci dan w jujitsu.

WSTĘP WOLNY

Pokaz i spotkanie z okazji warsztatu, który Katy poprowadzi w Warszawie 12-14 października:

https://www.facebook.com/events/129207790558536/
Na oba wydarzenia serdecznie zapraszamy!

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:00

Warszawa: Mama Cafe, ul. Wilcza 27b, w godz. 17.00-19.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close