Warszawa: „Polska technika tańca współczesnego” – warsztaty weekendowe z Sebastianem Zajkowskim

Zdjęcie: Warszawa: „Polska technika tańca współczesnego” – warsztaty weekendowe z Sebastianem Zajkowskim

Projekt: Grzegorza Laszuk.

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 20-21 października Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na weekendowe warsztaty polskiej techniki tańca współczesnego, które poprowadzi  Sebastian Zajkowski.

Sobota: od godz. 14:00 do 18:00

Niedziela: od godz. 11:00 do 15:00

Poziom open

Polska technika tańca współczesnego

Warsztaty skupią sie na pracy z ciężarem : zmianą ustawienia ciężaru ciala, zawieszaniem  ruchu, pędem, separacją poszczególnych części ciała inicjujących ruch -od czubka glowy  przez  cały kregoslup, kość ogonową… związek i zależność ciała od ograniczeń przestrzeni i grawitacji.

Sebastian Ziajkowski:  Umiejętności zawodowe zdobył Państwowej Szkole Baletowej w Bytomiu. W 1987 r. po 8 latach intensywnej edukacji opuścił szkołe dla zawodowego zespołu. Później jako artysta Teatru Rozrywki występował w wielu produkcjach głównie o charakterze musicalowym, baletowym i w farsach. Latem 2000r. Sebastian dołączył do Śląskiego Teatru Tańca. Od tego czasu stworzył wiele ról w spektaklach Jacka Łumińskiego m.in. Niewinnych Marzeniach w schyłku”, Na końcu tęczy, Na krawędzi dnia i snu, 7,5, Wrzaskowisku, Czarze zwyczajnych dni. Śnie Świętego, Zmieniając pasy. Jako członek zespołu występował w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Portugalii, Indiach, na Litwie, w Wielkie Brytanii, Francji, Szwajcarii, jak i wielu innych miastach w całej Polsce. Kompetencje pedagogiczne Sebastian zdobywał w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych gdzie prowadził zajęcia. Regularnie prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w studiu Śląskiego Teatru tańca w Bytomiu. W 2005r. łącząc siły z Leszkiem Stankiem, kolegą z zespołu, zadebiutował jako choreograf tworząc Środek ciężkości. Jego wkład jest szczególnie widoczny w sferze idei i unikatowego materiału ruchowego.

 

Koszt warsztatów:

50 zł/całość z Kartą MultiSport

80 zł/całość bez karty MultiSport

Informacje i zapisy:

E-mail: ttzawirowania@gmail.com

Tel: 780 555 280

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close