Warszawa: Prof. Alkis Raftis „Historia tańca na Cyprze” – wykład

Zdjęcie: Warszawa: Prof. Alkis Raftis „Historia tańca na Cyprze” – wykład

Projekt: Grzegorz Laszuk.

Wersja do druku

Udostępnij

Ambasada Republiki Cypryjskiej w Warszawie zaprasza w piątek 26 października 2012 r. na multimedialny wykład pt. „Historia tańca na Cyprze” profesora Alkisa Raftisa, Prezydenta Międzynarodowej Rady Tańca CID UNESCO. Prof. Raftis, odwiedzający Warszawę na zaproszenie Pracowni Studiów Helleńskich (Uniwersytet Warszawski), pełni od 1987 roku funkcję Dyrektora Teatru Tańca Greckiego „Dora Stratou” w Atenach i jest światowej sławy autorytetem w dziedzinie historii tańca.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Dzień wcześniej, w czwartek 25 października o godz. 17.00, w Sali Konferencyjnej Wydziału „Artes Liberales” (Warszawa, ul. Dobra 72) odbędzie się uroczysta prezentacja polskiego tłumaczenia książki prof. Alkisa Raftisa „Świat tańca greckiego”. W wydarzeniu udział weźmie autor, przedstawiciele Wydziału oraz członkowie Towarzystwa Przyjaciół Grecji. Zaprezentowane zostaną tańce greckie.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:30

Warszawa: Sala Papafilipu Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Nowy Świat 69, IV Piętro

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close