Warszawa/„Project X”: Yasmeen Godder Company „Ćwiczenia z empatii” – otwarte warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/„Project X”: Yasmeen Godder Company „Ćwiczenia z empatii” – otwarte warsztaty

materiały organizatora, fot. Tamar

Wersja do druku

Udostępnij

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki wraz z Culture.pl/Instytutem Adama Mickiewicza zapraszają na otwarte warsztaty z Yasmeen Godder Company, zatytułowane Ćwiczenia z empatii. W trakcie warsztatów zespół podzieli się z publicznością praktykami, na których oparta była praca nad performansem Ćwiczenia z empatii #1. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich chętnych, także osób bez wcześniejszego doświadczenia w ruchu i tańcu.

Warsztaty będą miejscem spotkania widzów i członków zespołu, okazją do rozmowy na temat empatii, wymiany pomysłów, metod i praktyk, a także przestrzenią do działań ruchowych i wokalnych.

Warsztaty w języku angielskim, wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: informacja@zacheta.art.pl

Uwaga od organizatorów: Nie trzeba mieć wcześniejszych umiejętności ani specjalnego stroju (ważne, by ubrać się w miarę wygodnie).

Więcej informacji: www.zacheta.art.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warszawa: Teatr Syrena, ul. Litewska 3, w godz. 18.00-20.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close