Warszawa/Projekt „ART_AKCJA”: Fundacja ART_committed „Projekt: 3 siostry”

Zdjęcie: Warszawa/Projekt „ART_AKCJA”: Fundacja ART_committed „Projekt: 3 siostry”

Fot. materiały własne zespołu

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja ART_committed zaprasza na pokaz spektaklu Projekt: 3 siostry w reżyserii, choreografii i wykonaniu Agnieszki Bednarz, Pauliny Jóźwickiej i Katarzyny Kostrzewy. Prezentacja rozpoczyna nowy sezon projektu ART_AKCJA w warszawskim Domu Kultury Kadr.

Czechow / Kropla po kropli / Słowa / Wprawione w ruch / Połączenia / Tęsknoty / Dominacji / Do Moskwy / Młodość / Głębia / Ruch 

Masza od siedemnastego roku życia trwa w nieszczęśliwym małżeństwie. Olga, od kiedy pracuje w gimnazjum, czuje jak z każdym dniem, kropla po kropli, uchodzi z niej życie. Irina rzuciła się w wir pracy, aby wyzbyć się uczucia smutku, tęsknoty i niezadowolenia…

Projekt: 3 Siostry oparty na historii rodziny Prozorov to barwny kalejdoskop niecodziennych wydarzeń, opowiadany tańcem i słowem. Całość okrasza odrobina humoru, dramatyzmu i Czechowowskiego języka. Spod nudy codzienności w mieście gdzieś na wschodzie Rosji roznosi się rozpaczliwy okrzyk: „Do Moskwy!”

choreografia i wykonanie: Agnieszka Bednarz, Paulina Jóźwicka, Katarzyna Kostrzewa
kostiumy: #RISKmadeinWarsaw

muzyka: collage
Czas trwania: 45 min

Bilety w cenie 15 zł do nabycia online lub w Domu Kultury Kadr

Więcej informacji: Projekt: 3 siostry

Wideo: https://www.facebook.com/artcommitted/videos/1158005814333304/ 

http://www.dkkadr.waw.pl/

Dom Kultury Kadr (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close