Warszawa: Projekt „ WOLA. 5 IMPROWIZACJI”

Zdjęcie: Warszawa: Projekt „ WOLA. 5 IMPROWIZACJI”

Fot. Marta Ankiersztejn.

Wersja do druku

Udostępnij

Wydarzyło się, miało miejsce. Miesiąc temu, w zeszły czwartek, a może dawniej? Działo się, przewidziało, a może nigdy tego nie było? Ogrodowa, Żelazna, Nowolipki, Chłodna, Górczewska. Co łączy te ulice? Wola. I 5 improwizacji. 5 sytuacji w 5 dni tygodnia. Historie zasłyszane,  zapamiętane, wyobrażone. Dziejące się tu i teraz- na wolskich podwórkach.

Wola.5 improwizacji to projekt Spółdzielni Dokumentalnej, w którym rzeczywistość dzielnicy zamienia się w chwilowy teatr. Improwizacje będą rozgrywane na wybranych podwórkach Woli. Zobaczymy na nich m.in. przybyszów z innej planety, przedwojennych mieszkańców i dorosłych, którzy nigdy nie przestali być dziećmi…

Wola. 5 improwizacji rozegra się w dniach 23-27 września 2013. Improwizacje będą odgrywane o godz. 18.00 pod następującymi adresami:

23.09     Ogrodowa 4

24.09       Chmielna 130

25.09       Nowolipki 36

26.09        Żelazna 43A

27.09       Górczewska 15A

Niecodziennym programem teatralnym będzie specjalna mapka – przewodnik – na której zostaną zaznaczone miejsca oraz terminy pokazów. Mapa będzie dystrybuowana na terenie Warszawy przed finałowym tygodniem.

Informacje na temat projektu: facebook/Wola.5 improwizacji

Spółdzielnia Dokumentalna: www.spoldzielniadokumentalna.pl

Kontakt w sprawie projektu: Ewa Gampel 504398639

 

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Logo Warszawa Wola (miniaturka)                 Logo spółdzielnia dokumentalna (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close