Warszawa/Projekt zero: Studenci Wydziału Aktorskiego AT „Iluminacje” – chor. Liwia Bargieł

Zdjęcie: Warszawa/Projekt zero: Studenci Wydziału Aktorskiego AT „Iluminacje” – chor. Liwia Bargieł

Projekt plakatu Karolina Michałowska, 360 stopni

Wersja do druku

Udostępnij

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza zaprasza na pokaz spektaklu studentów II i III roku Wydziału Aktorskiego w choreografii i reżyserii Liwii Bargieł Iluminacje. Spektakl powstał w ramach programu Projekt Zero, który ma na celu aktywizację i wsparcie samodzielnej studenckiej działalności naukowo-artystycznej. Jest to specjalny, wewnętrzny program grantowy, w ramach którego studenci ubiegają się o dofinansowanie, formułują kierunek swoich poszukiwań twórczych i pod opieką wybranego przez siebie tutora realizują projekt artystyczny. W ramach Projektu Zero realizowane są inicjatywy interdyscyplinarne, integrujące działalność studentów różnych wydziałów uczelni.

O spektaklu:

Marta nie miała łatwego życia. Stach rzadko bywał w domu, stając się ozdobą berlińskiej bohemy, ale ona była mu ślepo oddana. Była jego kochanką i matką jego dzieci. Przyzwyczajona do częstych nieobecności ukochanego w domu nie przeczuwała, że już wkrótce opuści on wspólne mieszkanie przy Wohlerstrasse. Dagny pragnęła być dla Stanisława tą jedyną, a stała się jedną z licznych. Kochało ją wielu mężczyzn, ona tylko jednego. Stach zwykł mówić do Dagny: „Gdybym nie kochał innych kobiet, skąd miałbym wiedzieć, jak bardzo kocham Ciebie, Ducha? Moje oddanie polega na testowaniu siebie.” (J.D. Landis, Dagny, życie i śmierć, przeł. Iwona i Piotr Grzegorzewscy, Wrocław 2013). Cała trójka, Stanisław Przybyszewski, Dagny Juel i Marta Foerder spotyka się na wystawie prac Edvarda Muncha przy Unter den Linden 19 w Berlinie.

Trailer

Reżyseria i choreografia: Liwia Bargieł
Muzyka i wykonanie: Mateusz Dębski
Scenografia: Katarzyna Dębska; współpraca realizatorska Zuzanna Głód
Kostiumy: Ewelina Brudnicka

Występują:
Dagny – Olga Kalicka
Marta – Martyna Byczkowska
Stach – Vova Makovskyi
Chór: Zofia Domalik, Eliza Rycembel, Mateusz Kmiecik

Premiera: 17 grudnia 2015
Czas trwania: 40 minut

Bilety: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)

Sprzedaż online: www.bilety.at.edu.pl

Rezerwacja: rezerwacja.tcn@at.edu.pl, tel. 22 635 99 39.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Warszawa: Teatr Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24

powiązane

Ludzie

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close