Warszawa/Ruch w Instytucie 2017/2018: Zajęcia otwarte. Prowadzenie: Izabela Chlewińska, Urszula Wojtkowiak

Zdjęcie: Warszawa/Ruch w Instytucie 2017/2018:  Zajęcia otwarte. Prowadzenie: Izabela Chlewińska, Urszula Wojtkowiak

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Ruch w Instytucie 2017/2018 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza na otwarte zajęcia wprowadzające przed kolejnym półroczem warsztatów z ruchu i świadomości ciała. Podczas spotkania zostaną poruszone zagadnienia, które wyznaczą pole eksploracji drugiej z trzech części programu w sezonie 2017/2018. Zajęcia poprowadzi choreografka zrzeszona w Centrum w Ruchu – Izabela Chlewińska oraz zaproszona do programu tancerka, instruktorka tanga argentyńskiego i GYROKINESIS®  – Urszula Wojtkowiak. W czasie otwartych zajęć prowadzące zaproponują kilka ćwiczeń, za pomocą których przybliżą ten aspekt choreografii lub tańca, którym zajmą się podczas swojego bloku zajęć warsztatowych.

Czas trwania spotkania: 1 godzina 30 minut

Wstęp na zajęcia otwarte jest bezpłatny.

Karnet na 2. cykl zajęć (styczeń – marzec) dostępny w cenie preferencyjnej do 12 grudnia (240 zł).

***

Ruch w Instytucie 2017/2018 to kontynuacja programu pilotażowego, który trwał od marca do czerwca 2017. W sezonie 2017/ 2018 proponujemy trzy cykle zajęć z Renatą Piotrowską-Auffret, Magdaleną Ptasznik i Tomaszem Przytyckim (wrzesień – listopad 2017), Izabelą Chlewińską, Urszulą Wojtkowiak i Katarzyną Sitarz (styczeń – marzec 2018), Anną Nowicką, Weroniką Pelczyńską i Marią Stokłosą (kwiecień – czerwiec 2018).

Więcej informacji: http://www.instytut-teatralny.pl/projekty/ruch-w-instytucie-2017-2018

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego,ul. Jazdów 1.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close