Warszawa/ Ruch w Instytucie 2019: Katarzyna Sitarz, Maria Stokłosa i Aleksandra Osowicz – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/ Ruch w Instytucie 2019: Katarzyna Sitarz, Maria Stokłosa i Aleksandra Osowicz – warsztaty

Fot. Marta Ankiersztejn, materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza 13 marca na otwarte zajęcia wprowadzające w kolejną odsłonę programu Ruch w Instytucie. Na program składa się cykl warsztatów z ruchu i świadomości ciała dla aktorów, performerów oraz tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie.

Podczas najbliższego spotkania, które poprowadzą choreografki: Katarzyna Sitarz, Maria Stokłosa i Aleksandra Osowicz, uczestnicy będą mogli zapoznać się z zarysem pierwszej części programu sezonu 2019 (kwiecień–czerwiec). Prowadzące zaproponują kilka ćwiczeń, przybliżających ten aspekt choreografii lub tańca, którym zajmą się podczas swojego bloku zajęć warsztatowych.

Spotkania w ramach Ruchu w Instytucie są okazją do poszukiwań odpowiedzi na podstawowe pytania: Czym jest taniec, choreografia, ruch? Czym jest świadomość ciała? Czy ciało może być narzędziem pracy, komunikacji? Czy można odkryć wspólny język ciała w grupie?

Wstęp wolny.

Czas trwania zajęć: 1 godzina 30 minut (18.30-20.00)

***

Ruch w Instytucie 2019 to kontynuacja programu, który rozpoczął się w marcu 2017 roku. Do tej pory zajęcia w ramach programu prowadzili: Izabela Chlewińska, Anna Nowicka, Weronika Pelczyńska, Renata Piotrowska-Auffret, Tomasz Przytycki, Magdalena Ptasznik, Katarzyna Sitarz, Maria Stokłosa i Urszula Wojtkowiak, Ramona Nagabczyńska, Agnieszka Kryst i Iza Szostak.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close