Warszawa/Scena E12: Wieczór teatru tańca Caro Dance

Zdjęcie: Warszawa/Scena E12: Wieczór teatru tańca Caro Dance

Fot. Cyprian Kucharuk

Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek, 7 lutego o godzinie 19.00 na deskach Sceny E12/Teatr w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki (Warszawa, ul. Elektoralna 12),  odbędzie się Wieczór Teatru Tańca Caro Dance.

 

W pierwszej części wieczoru przedstawiony zostanie efekt pracy warsztatowej młodych tancerzy z Siedlec pracujących  w ramach projektu INSPIRACJE, pod opieką artystyczną Aleksandry Dziurosz.  Warsztaty polegały na  eksperymentalnej pracy początkujących tancerzy i uznanych artystów  teatru i tańca, mającej na celu poznanie i ukierunkowanie kreatywnych zdolności młodych twórców. W  prezentowanych etiudach  młodzi artyści będą równocześnie  choreografami, reżyserami, aktorami i tancerzami. Połączone techniki taneczne jazzu, tańca współczesnego i break dance’u tworzą niecodzienne widowisko taneczne. W projekcie wystąpią  adepci  Teatru Tańca Caro Dance oraz grupy  break dance Cats Claw Crew.  W drugiej  części wieczoru zobaczymy fragmenty spektakli Teatru Tańca Caro Dance.

Projekt Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki realizowano przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Bilety: 12 zł

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, ul. Elektoralna 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close