Warszawa/Scena Tańca Studio 2016/V: Monika Kiwak „Góra, dół, góra, dół” – warsztaty improwizacji tańca współczesnego dla dzieci

Zdjęcie: Warszawa/Scena Tańca Studio 2016/V: Monika Kiwak „Góra, dół, góra, dół” – warsztaty improwizacji tańca współczesnego dla dzieci

Monika Kiwak. Fot. Bartek Żurawski

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2016 odbędą się warsztaty improwizacji tańca współczesnego dla dzieci Góra, dół, góra, dół, które poprowadzi Monika Kiwak.

Koszt: 5 zł.

Zgłoszenia do 20 maja 2016 (pt), godz. 12.00. na adres: magdalena.grabowska@teatrstudio.pl

Prowadząca o warsztatach:

Góra, dół, góra, dół i znów góra, dół – dla dzieci zmiana poziomów ruchu jest oczywista. Wykorzystując tę naturalną dla nich zdolność motoryczną i będziemy poznawać i eksplorować wybrane komponenty tańca współczesnego. Zabawa poziomami ruchu, jego tempem i jakością stwarzają przestrzeń na indywidualną ekspresję dzieci i pomagają w wydobyciu i tworzeniu ich wyjątkowego, indywidualnego języka ruchowego.

Tańczymy boso lub w miękkim, wygodnym do tańca obuwiu. Proszę zabrać strój nie krępujący ruchów i wodę do picia. Rodzice podczas warsztatów proszeni są, by czekać na dzieci pod salą Modelatorni.

Monika Kiwak – tancerka, improwizatorka, pedagożka, absolwentka wydziału tańca w Performers House (Dania), dyplomowana instruktorka tańca współczesnego (Narodowe Centrum Kultury​), uczestniczka certyfikowanego Kursu Body Mind Centering® (Słowacja, Polska 2011 – 2015); magister filologii polskiej oraz dramatologii​ na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2013 i 2015 roku otrzymała stypendium do udziału w Alternatywnej Akademii Tańca realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk; rezydentka projektu Dance Move Cities (Kraków/ Ryga 2013 -2014). Od 2008 roku tańczy w Eksperymentalnym Studio Tańca Iwony Olszowskiej w Krakowie, praktykując improwizację z podejściem BMC®. W marcu 2014 premierę miał jej solowy spektakl Star Fish. Zafascynowana jest anatomią i motoryką ruchu. Z pasją pracuje z dorosłymi i z dziećmi.

Monika Kiwak (dancing body) FB

***

Scena Tańca Studio

 

Bilety:

Pierwszy etap sprzedaży (do 15 maja)
– 15 zł / jeden spektakl;
– 25 zł  / 35* zł — karnet całodniowy

Drugi etap sprzedaży (od 16 maja)
– 20 zł / jeden spektakl;
– 35 zł / 45* zł — karnet całodniowy

*od 3 spektakli

Warsztaty dla dorosłych
20 zł / osoba

Warsztaty dla dzieci
5 zł / dziecko
Zgłoszenia na warsztaty należy
przesyłać drogą mailową na adres
magdalena.grabowska@teatrstudio.pl 
do 20 maja (pt.), godz. 12.00.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Studio oraz za pośrednictwem strony internetowej Teatru Studio: www.teatrstudio.pl

programatorka: Jadwiga Majewska

organizatorzy:

Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

dofinansowano ze środków:       

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

Logo Teatr Studio (miniaturka)  Logo IMIT (miniaturka)

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)   MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 13:30

Warszawa: Modelatornia, Teatr Studio, Pl. Defilad 1, godz. 13.30-14.30 (5-7 lat); 14.45-15.45 (8-11 lat); 16.30-17.30 (12 lat).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close