Warszawa/Scena Tańca Studio 2016/VII: Ania Nowak, Agata Siniarska, Mateusz Szymanówka „Hermetyczne rozmowy o tańcu” – spotkania dla publiczności

Zdjęcie: Warszawa/Scena Tańca Studio 2016/VII: Ania Nowak, Agata Siniarska, Mateusz Szymanówka „Hermetyczne rozmowy o tańcu” – spotkania dla publiczności

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach VII odsłony Sceny Tańca Studio 2016 codziennie po spektaklach będą odbywać się Hermetyczne rozmowy o tańcu, podczas których Ania Nowak, Agata Siniarska i Mateusz Szymanówka sprawdzą, czy o pracach choreografek i choreografów można powiedzieć coś więcej niż to, że są dobre lub złe. Celem jest stworzenie przestrzeni do partnerskiej i horyzontalnej wymiany doświadczeń, skojarzeń i opinii. W programie: małe narracje i wielkie anegdoty, gry i zabawy oraz inne formaty refleksji i dyskusji o tańcu.

Są ludzie, którym wydaje się, że taniec należy tańczyć, ale nie powinno się o nim rozmawiać. Istnieje też grupa osób, która bólem głowy reaguje na spocone ciała nieustannie wyrażające emocje albo na tego typa, który przez dwie godziny mówi do siebie i twierdzi, że tańczy. Jeszcze inni przekonani są, że do zrozumienia współczesnej choreografii potrzeba specjalistycznej wiedzy, która dostępna jest nielicznym. Albo, że w ogóle niewiele jest tam do rozumienia.

Program

***

Scena Tańca Studio

 Pierwszy etap sprzedaży (do 14 lipca)
– 15 zł / jeden spektakl;
– 25 zł  / 35* zł — karnet całodniowy

Drugi etap sprzedaży (od 15 lipca)
– 20 zł / jeden spektakl;
– 35 zł / 45* zł — karnet całodniowy

*od 3 spektakli 

Warsztaty:
20 zł / osoba
Zgłoszenia na warsztaty należy przesyłać drogą mailową na adres: lukasz.kustrzynski@teatrstudio.pl do 27 lipca do godz. 12.00.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Studio oraz za pośrednictwem strony internetowej Teatru Studio: www.teatrstudio.pl

Kurator: Mateusz Szymanówka

organizatorzy:

Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

dofinansowano ze środków:       

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

IMIT (miniaturka)    Logo Teatr Studio (miniaturka)

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)    Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:15

Warszawa: Foyer, Teatr Studio, Pl. Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close