Warszawa/Scena Tańca Studio 2017/IV: Joanna Duda, Katarzyna Pastuszak, Qba Janicki „Bambuko”

Zdjęcie: Warszawa/Scena Tańca Studio 2017/IV: Joanna Duda, Katarzyna Pastuszak, Qba Janicki „Bambuko”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach IV odsłony Sceny Tańca Studio 2017 odbędzie się performans muzyczno-taneczny Bambuko w wykonaniu muzyków Joanny Dudy i Qby Janickiego oraz performerki Katarzyny Pastuszak. Janicki współpracuje od lat z Jerzym Mazzolem oraz Sławkiem Janickim, udziela się na scenie klubowej solo oraz z Bartkiem Chmarą, współtworzy także konglomerat elektro-akustyczny o nazwie TIRVYOUS VAGON, produkuje współczesny raperski projekt HORE razem z Vieniem, na koniec będąc perkusistą Wojtek Mazolewski Quintet, gdzie gra m.in. z Joanną. Duda, prócz stażu w jazzowym kwintecie, ma za sobą liczne występy solowe, współtworzy nietuzinkowe J=J z Jankiem Młynarskim oraz zajmuje się aktywnie sztuką performance, zarówno od strony muzycznej jak i scenicznej, a od kilku lat wkracza także w scene teatralną. Działania dźwiękowe tych postaci opisuje niewerbalny, zjawiskowy wodzirej – performerka Katarzyna Pastuszak – znana ze spektakli Amareya Theatre & Guests, która poza sceną teatralną wielokrotnie występowała jako showgirl na klubowych imprezach. Androgyniczna i magnetyzująca postać wyłaniająca się z niebytu, będąca w transie mięsistych dźwięków Dudy i Janickiego, zaraża obserwatorów swoją gibkością.

***

Scena Tańca Studio

– 20 zł / jeden spektakl

– 10 zł (Square dance. Music&dance improv gig)

 

Bilety do nabycia w kasie Studio teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej Studio teatrgaleria: www.teatrstudio.pl

Kuratorki: Katarzyna Bester, Karolina Wycisk

organizatorzy:

Studio teatrgaleria,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

dofinansowano ze środków:       

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

IMIT (miniaturka)    Studio Teatr Galeria (miniaturka)

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)Zakochaj się w Warszawie - logo finansowanie (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:30

Warszawa: Bar Studio, Teatr Studio, Pl. Defilad 1.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close