Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Dawid Lorenc „Taniec współczesny” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Dawid Lorenc „Taniec współczesny” – warsztaty

Dawid Lorenc w spektaklu Carte Blanche. Fot. Tale Hendnes

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Dawid Lorenc poprowadzi warsztaty tańca współczesnego dla tancerzy na poziomie zaawansowanym.

Czas trwania: 120 minut

Koszt: 20 zł

Dawid Lorenc zaprasza na warsztaty  z techniki tańca współczesnego oparte na ćwiczeniach i układach ruchowych, mających na celu poprzez różnorodność intencji, form i jakości, poszerzać świadomość ciała w tańcu. Znaczna część informacji podczas lekcji dotyczyć będzie wydajności, bezpieczeństwa oraz obserwacji własnego ciała w tańcu.

***

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Cyklicznie przez kilka dni w miesiącu Teatr Studio będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia, pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

BILETY na wszystkie spektakle: 20 zł 

Bilety do nabycia w kasie Studio teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej Studio teatrgaleria: www.teatrstudio.pl

Kuratorki: Joanna Chitruszko i Sonia Nieśpiałowska-Owczarek

Organizatorzy:

Studio teatrgaleria,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

Studio Teatr Galeria (miniaturka) IMIT (miniaturka)

 

Dofinansowano ze środków:

MKiDN dofinansowanie (miniaturka) M.st. Warszawa logo 2 w 1 (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close