Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Iwona Olszowska, Paweł Konior, Marcin Janus „Ewa i On”

Zdjęcie: Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Iwona Olszowska, Paweł Konior, Marcin Janus „Ewa i On”

Fot. Andrzej Janikowski

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Iwona Olszowska, Paweł Konior, Marcin Janus pokażą spektakl Ewa i On. Spektakl Ewa i On stanowi  jeden z serii duetów improwizacji strukturalnej w tańcu współczesnym. Scenariusz stanowi strukturę tematyczną, nawiązującą do biblijnych postaci Adama i Ewy, a tancerze na bieżąco kreują choreografię w czasie rzeczywistym, improwizując (constant composition). Improwizacyjna partytura spektaklu ustala ramy dla działania, a tancerze ruchem i tańcem, obecnością, wchodzeniem w relacje, tworzą zdarzenia sceniczne.

Muzyka: Marcin Janus

Choreografia/struktura improwizacyjna oraz taniec: Paweł Konior, Iwona Olszowska

Czas trwania: 40 minut

Premiera: czerwiec 2017

***

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Cyklicznie przez kilka dni w miesiącu Teatr Studio będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia, pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

BILETY na wszystkie spektakle: 20 zł 

Bilety do nabycia w kasie Studio teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej Studio teatrgaleria: www.teatrstudio.pl

Kuratorki: Joanna Chitruszko i Sonia Nieśpiałowska-Owczarek

Organizatorzy:

Studio teatrgaleria,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

Studio Teatr Galeria (miniaturka) IMIT (miniaturka)

 

Dofinansowano ze środków:

MKiDN dofinansowanie (miniaturka) M.st. Warszawa logo 2 w 1 (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Duża scena, Teatr Studio, Plac Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close