Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/VII: Pink Mama Theatre „The Boy and Death”

Zdjęcie: Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/VII: Pink Mama Theatre „The Boy  and Death”

Fot. Patrycja Płanik

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach VII odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Pink Mama Theatre pokaże spektakl The Boy  and Death. Naiwny i bardzo młody człowiek (Valentin Markus Oppermann) odwiedza ciemną stronę internetu pod pseudonimem „Zielonooki” i wkrótce zostaje uwięziony w szponach tego manipulacyjnego wirtualnego świata. W swojej desperacji młodzieniec dołącza do pokoju rozmów dla samobójców, samotnych osób pozbawionych nadziei. To tutaj spotyka ,,Śmierć” (Sławek Bendrat). Obaj rozwijają niebezpieczną relację na ekranie komputera i poza nim. Postać o nicku ,,Śmierć” zaprasza zagubioną duszę do ostatniego tańca. Pink Mama Theatre przedstawia pas de deux o ekstremalnej cielesności i sile emocjonalnej. Twórcy zagłębiają się w dramatyczny i złożony psychologiczny portret pokolenia, które gubi się w wirtualnej rzeczywistości.

Trailer

Choreografia: Sławek Bendrat,

dramaturgia: Dominik Krawiecki,

wykonawcy: Sławek Bendrat, Valentin Markus Oppermann,

zdjęcia: Patrycja Płanik, producent: Angelika Rohrer.
Premiera: 24 lutego 2018, Beta stage Festival Bern,

czas trwania: 50 min.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

***

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Cyklicznie przez kilka dni w miesiącu Teatr Studio będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia, pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

BILETY na wszystkie spektakle: 20 zł 

Bilety do nabycia w kasie Studio teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej Studio teatrgaleria: www.teatrstudio.pl

Kuratorzy: Anna Królica, Adam Kamiński

Organizatorzy:

Studio teatrgaleria,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

Studio Teatr Galeria (miniaturka)  IMIT (miniaturka)

Dofinansowano ze środków:

MKiDN dofinansowanie (miniaturka) M.st. Warszawa logo 2 w 1 (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:45

Warszawa: Malarnia, Teatr Studio, plac Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close