Warszawa: Spektakl teatru fizycznego „Pamięć: Rekonstrukcja” reż. Eidel Dance (Filip Wencki)

Zdjęcie: Warszawa: Spektakl teatru fizycznego „Pamięć: Rekonstrukcja” reż. Eidel Dance (Filip Wencki)

Fot. z materiałów artystki.

Wersja do druku

Udostępnij

Pamięć to proces kodowania, przechowywania i przetwarzania informacji. Impulsy z zewnątrz przenikają do naszych zmysłów, gdzie ulegają indywidualnemu przeobrażeniu. Niektóre obrazy zacierają się z czasem; przepływają w głąb – do podświadomości. Bywa, że wracają jak żywe w najmniej spodziewanym momencie. Wspomnienia dysponują siłą, która z łatwością może nami zawładnąć, a jednak obrazy, które przynoszą, wielokrotnie są tylko iluzją. Jest więc pamięć labiryntem pełnym ścieżek pięknych acz niebezpiecznych. Błądząc odnajdujemy odłamki obrazów, kształtów, wrażeń i składamy je w całość   – niekoniecznie prawdziwą. Przyjmujemy role, odgrywamy zdarzenia, snujemy opowieść choć bez pewności, czy wydarzyła się naprawdę.

Adriano Filipovic
Caroline Kwiatuszewska
Małgorzata Suś
Małgorzata Zielińska

reżyseria:
Eidel Dance (Filip Wencki)

muzyka:
Mikołaj Walanus

Występ będzie biletowany: normalny 25PLN / ulgowy 20PLN.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Teatr Academia, ul. 11 listopada 22

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close