Warszawa/Spotkanie Teatrów Narodowych 2013: Spotkanie z Matsem Ekiem. Prowadzenie: Jadwiga Majewska, Aleksander Laskowski

Zdjęcie: Warszawa/Spotkanie Teatrów Narodowych 2013: Spotkanie z Matsem Ekiem. Prowadzenie:  Jadwiga Majewska, Aleksander Laskowski

Na zdjęciu: Mats Ek. Fot. Roger Stenberg.

Wersja do druku

Udostępnij

Mats Ek – jeden z najwybitniejszych europejskich choreografów, który odnosi ogromne sukcesy również jako reżyser. Pracuje w teatrze od 1966 roku, pierwszy spektakl baletowy stworzył dziesięć lat później. Laureat nagrody EMMY. W 1999 roku przygotował w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej balet Carmen. Jego przedstawienie dramatyczne (Sonata widm) przyjeżdża do Polski po raz pierwszy.

prowadzenie: Jadwiga Majewska, Aleksander Laskowski

 

Spotkanie towarzyszy pokazowi spektaklu Sonata widm z Teatru Dramaten Sztokholm w reżyserii Matsa Eka w ramach Spotkania Teatrów Narodowych 2013.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close