Warszawa: Spotkanie z Krzysztofem Pastorem na Uniwersytecie Warszawskim

Zdjęcie: Warszawa: Spotkanie z Krzysztofem Pastorem na Uniwersytecie Warszawskim

Fot. Sonia Szeląg

Wersja do druku

Udostępnij

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na spotkanie z dyrektorem Polskiego Baletu Narodowego Krzysztofem Pastorem. Rozmowę poprowadzi Magdalena Juźwik. Krzysztof Pastor opowie m.in. o nadchodzącej premierze Burzy, kulisach pracy choreografa oraz zbliżającym się baletowym Festiwalu Szekspirowskim w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

Na uczestników, oprócz rozmowy, czekają upominki-niespodzianki, które będą rozlosowane wśród biorących udział w spotkaniu.

Krzysztof Pastor – choreograf i dyrektor Polskiego Baletu Narodowego. Przygotował ponad 50 baletów na całym świecie, m.in. dla Holenderskiego Baletu Narodowego, Australian Ballet, Washington Ballet, Joffrey Ballet w Chicago, Scottish Ballet, Królewskiego Baletu Flandrii czy Królewskiego Baletu Szwedzkiego. Z Polskim Baletem Narodowym zrealizował m.in. takie balety, jak Kurt Weill, Tristan, Romeo i Julia, Casanova w Warszawie czy Burza. Łączy obowiązki dyrektora Polskiego Baletu Narodowego z pozycją choreografa-rezydenta Holenderskiego Baletu Narodowego (od 2001) oraz dyrektora artystycznego Litewskiego Baletu Narodowego (od 2011).

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Warszawa: sala D w Auditorium Maximum (Kampus Główny UW), ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close