Warszawa/Studio Oddaj Ciężar: Liwia Bargieł – warsztaty tańca współczesnego

Zdjęcie: Warszawa/Studio Oddaj Ciężar: Liwia Bargieł – warsztaty tańca współczesnego

fot. Paweł Wyszomirski

Wersja do druku

Udostępnij

Liwia Bargieł zaprasza na warsztaty tańca współczesnego, które poprowadzi w Studio Oddaj Ciężar – nowym, działającym od września miejscu na tanecznej mapie Warszawy. Hasłem przewodnim zajęć będzie „ekonomia momentumˮ.

Prowadząca o warsztacie:

Skupimy się na pracy z ciężarem ciała i swobodnym wykorzystywaniem pędu. Będziemy szukać płynnego przepływu energii, który umożliwia szybkie i swobodne zmiany kierunków i poziomów w ruchu. Będziemy próbować uelastycznić ciało i zwiększyć zakres naszej kinosfery.

Koszt: 70 zł

Zapisy: liwia.bargiel@wp.pl

Link do wydarzenia: FB

Liwia Bargieł – tancerka, choreograf, absolwentka Konserwatorium Tańca Współczesnego Trinity Laban w Londynie. Wykładowca na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jako tancerka współpracowała m.in. z Carolin Finn, Mikołajem Mikołajczykiem, Zimmer Frei, Komuną//Warszawą, Guilhermem Botelho, Ulą Sickle, Tomaszem Ciesielskim, Hyginem Delimatem. Jest autorką choreografii do spektakli teatralnych Ce bordel formidable/extravaganza, Joanna Szalona. Królowa, Otello (reż. Waldemar Raźniak), Opowiadanie brazylijskie (reż. Marcin Hycnar), Demon teatru, czyli mniejsza o to (reż. Andrzej Domalik), Wiedźmin (reż. Wojciech Kościelniak), Tragedia Jana (Teatr Chorea, reż. Waldemar Raźniak). Autorka spektakli teatralnych: Iluminacje, Witzelsucht, Body Bank oraz współautorka spektakli interdyscyplinarnych: Pozycja początkowa wertykalna, Nullpunkt, Treatise (zamówienie Warszawskiej Jesieni 2016). Jej prace były prezentowane w Polsce, Holandii, Anglii, Bułgarii, Rumunii, Meksyku, Włoszech, na Węgrzech.

https://vimeo.com/254192923

 

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:30

Warszawa: Studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42, godz. 16.30-18.30

powiązane

Ludzie

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close