Warszawa/Świetlica Nowego Teatru: Katarzyna Sitarz, Izabela Chlewińska – warsztaty „Wibrujące ciało”

Zdjęcie: Warszawa/Świetlica Nowego Teatru: Katarzyna Sitarz, Izabela Chlewińska – warsztaty „Wibrujące ciało”

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Świetlica Nowego Teatru oraz Nowy Teatr zapraszają 12 kwietnia na warsztaty Wibrujące ciało. Zajęcia adresowane są do wszystkich, którzy chcą nawiązać kontakt ze swoim ciałem i głosem, a poprowadzą je Katarzyna Sitarz i Izabela Chlewińska.

O warsztatach:

Doświadczamy świata poprzez zmysły. To one dostarczają nam informacji na temat naszego otoczenia oraz ciała, rzeczywistości zewnętrznej i wewnętrznej. Będziemy mruczeć, burczeć, ziewać i przeciągać się leniwe, tak aby ciało mogło poczuć swój własny ciężar i puścić niepotrzebne napięcia. Wprowadzimy ciało w przyjemną pulsację. Pobudzimy wibracje naszych strun głosowych. Pozwolimy ciału brzmieć i poruszać się na swój własny, unikatowy sposób. 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną nawiązać kontakt z ciałem i głosem, a także pozwolić sobie na doświadczanie zmysłowe w czułości i przyjemności.

Termin warsztatów: piątek, 12 kwietnia, godz. 19.00-20.30

Bilety: 30 zł

Więcej na: Facebooku

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa/Świetlica Nowego Teatru, ul. Madalińskiego 10/16

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close