Warszawa: Teatr Academia „Kanastra”

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Academia „Kanastra”

Fot. Rafał Świłło

Wersja do druku

Udostępnij

Kanastrajest spektaklemo bezużytecznym, choć intrygującym obiekcie,o urodzie stadnych zachowań,o wzruszających jednostkach,o przewrotności losu w grach zwanych losowymi. Teatr Academia zaprasza na spektakl w reżyserii Romana Woźniaka.


WYSTĘPUJĄ:Ewa Ampulska, Olya Bosova, Marta Suzin, Andre De La Cruz, Mariusz Odwarzny

Ruch sceniczny:Zespół
Muzyka:Wojciech Urbański
Wizualizacje:Rafał Grabowski
Współpraca kostiumograficzna:Zelda Klimkowska
Obsługa akustycznaPaweł Piotrowski

Teatr Academia działa od 1999 we własnej siedzibie na warszawskiej Pradze. Jego spektakle należądo nurtu teatrów tzw. narracji wizualnej, operują intensywną plastyką obrazowań, precyzją ruchuscenicznego i jakością muzyki. Oprócz premier własnych teatr patronuje realizacjom gościnnym,prowadzi aktywność popularyzatorską, animował kilka edycji imprezy„Sąsiedzi dla Sąsiadów”. Kształtteatru współtworzyli przez lata liczni aktorzy, tancerze, rzeźbiarze i muzycy.Kierownictwo artystyczne teatru sprawuje Roman Woźniak – rzeźbiarz, scenograf,profesor Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wórca kilkunastu spektakliautorskich. Jego inicjatywy istotnie przyczyniły się do kulturalnego fenomenu warszawskiej Pragi.


KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Teatr Academia, ul. 11 listopada 22, Warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close