Warszawa: Teatr Ochoty „ Życie jest piękne” – reż. Michał Wanio

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Ochoty „ Życie jest piękne” – reż. Michał Wanio

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Ochoty zaprasza na spektakl Życie jest piękne. Prawdziwa historia słynnego tancerza w reżyserii Michała Wanio. To niezwykłe spotkanie z jednym z największych tancerzy XXI wieku, którego praca stała się inspiracją dla twórców na całym świecie. Choć dziś nieco zapomniany, dla kręgów artystycznych stał się odkrywcą nowej ekspresji tanecznej. Mówi się, że tańczy jak ktoś kto dopiero wpadł na imprezę. Wstydzi się wejść na parkiet, lecz coś każe mu zacząć, a gdy zaczyna, to nie potrafi przestać. Jak powstał jego najsłynniejszy performans, w którym zaprezentował siebie i swoje rozumienie tego, czym jest taniec i twórczość? Jak słynni artyści wpadają na swoje rewolucyjne pomysły? Poznajmy jego prawdziwą historię.

scenariusz i reżyseria: Michał Wanio

scenografia i kostiumy: Marta Zając

reżyseria świateł: Zofia Krystman

obsada: Julia Biesiada, Paweł Plewa, Michał Wanio

głos: Tomasz Włosok

premiera: 12 kwietnia 2019

Bilety 30/20 zł | kasa@teatrochoty.pl

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

Warszawa: Teatr Ochoty, ul. Mikołaja Reja 9

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close