Warszawa: Teatr Sztuka Nowa „Badania solarystyczne 2.0” – work-in-progress

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Sztuka Nowa „Badania solarystyczne 2.0” – work-in-progress

Fot. Karol Wysmyk

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Sztuka Nowa zaprasza na pokaz work-in-progress Badań solarystycznych 2.0 – multimedialnego eksperymentu, eksplorującego obszary teatru fizycznego, filmu, literatury i nowych technologii.

O spektaklu:

Trwa rekrutacja do jednokierunkowej misji kosmicznej na Solaris. Na pokładzie symulatora stacji badawczej spotykają się kandydaci, walczący o udział w programie. Sprawdzana jest ich odporność psychiczna oraz emocjonalna i fizyczna wytrzymałość. Zostają poddani testom osobowości i somatycznym manipulacjom.

Udział biorą: Piotr Piotrowicz, Kamil Polański, Małgorzata Suś, Maciej Tomaszewski
Reżyseria: Dawid Żakowski

Pokaz odbędzie się w ramach SCENY TF, która ma stworzyć możliwość regularnego prezentowania spektakli teatru fizycznego w Warszawie. Scena TF jest otwarta dla eksperymentów, performansów, instalacji i spektakli powstałych z inspiracji różnorodnymi gatunkami i technikami performatywnymi. Organizatorzy chcą, by Scena TF była okazją dla widowni do spotkania twórców teatru fizycznego młodego pokolenia.

Teatr Sztuka Nowa to zespół młodych performerów, pracujących razem od 2013 roku pod kierunkiem aktora i reżysera Dawida Żakowskiego. Dzięki ich działaniom powstaje w Warszawie nowa Scena Teatru Fizycznego. Od września 2015 roku zespół pracuje w stałej siedzibie Lub/Lab przy Lubelskiej 30/32.

Teatr Sztuka Nowa realizuje spektakle oraz projekty artystyczne i edukacyjne w Polsce i za granicą. Zespołu: Łukasz Adamczyk, Jan Borek, Carolina Kwiatuszewska, Karolina Dziełak, Piotr Piotrowicz, Kamil Polański, Klaudyna Statkiewicz, Małgorzata Suś, Maciej Tomaszewski, Dawid Żakowski zrealizował m. in. spektakl Artysta. Mechanika ucieczki pokazywany na wielu festiwalach w Polsce, międzypokoleniowy projekt Mapy pamięci w MHŻP w Warszawie, międzynarodowy projekt If It Was My Street w ramach festiwali Les Tombeés de la Nuit w Rennes (Francja), Imaginarius w Santa Maria da Feira (Portugalia), Festiwalu Sztuka Ulicy w Warszawie, Via Tea w Gorlitz (Niemcy) oraz IV edycje projektu edukacyjnego „Podaj Dalej”.

Bilety: 20zł normalny/15 zł ulgowy
Kontakt: stow.sn@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close