Warszawa: Teatr Sztuka Nowa „Work-in-progress/Badania solarystyczne 2.0”

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Sztuka Nowa „Work-in-progress/Badania solarystyczne 2.0”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Work-in-progress/ Badania solarystyczne 2.0 to multimedialny eksperyment eksplorujący obszary teatru fizycznego, filmu, literatury i nowych technologii.

O spektaklu:

Trwa rekrutacja do jednokierunkowej misji kosmicznej S 2.0. Na pokładzie symulatora stacji badawczej spotykają się kandydaci walczący o udział w programie. Sprawdzana jest ich odporność psychiczna oraz emocjonalna i fizyczna wytrzymałość. Zostają poddani testom osobowości i oddziaływaniu zmysłowych bodźców.

Udział w badaniach biorą: Piotr Piotrowicz, Kamil Polański, Małgorzata Suś, Maciej Tomaszewski.

Reżyseria: Dawid Żakowski

Work-in-progress / Badania solarystyczne 2.0 to kolejny etap przygotowań do spektaklu na podstawie Solaris Stanisława Lema, którego premiera jest planowana w 2016 roku.

Pokaz odbędzie się w ramach Festiwalu Sztuka Działa w Starej Prochowni:
http://www.scek.pl/aktualnosci/pozostale/zapraszamy-do-udzialu-w-czwartej-edycji-festiwalu

Wstęp wolny!

Teatr Sztuka Nowa to zespół młodych performerów, pracujących razem od 2013 roku pod kierunkiem aktora i reżysera Dawida Żakowskiego. Dzięki ich działaniom powstaje w Warszawie nowa Scena Teatru Fizycznego. Od września 2015 roku zespół pracuje w stałej siedzibie Lub/Lab przy ul. Lubelskiej 30/32.

Teatr Sztuka Nowa realizuje spektakle oraz projekty artystyczne i edukacyjne w Polsce i za granicą. Zespół w składzie: Łukasz Adamczyk, Jan Borek, Carolina Kwiatuszewska, Karolina Dziełak, Piotr Piotrowicz, Kamil Polański, Klaudyna Statkiewicz, Małgorzata Suś, Maciej Tomaszewski, Dawid Żakowski zrealizował m. in. spektakl Artysta. Mechanika ucieczki pokazywany na wielu festiwalach w Polsce, międzypokoleniowy projekt Mapy pamięci w MHŻP w Warszawie, międzynarodowy projekt If It Was My Street w ramach festiwali Les Tombeés de la Nuit w Rennes (Francja), Imaginarius w Santa Maria da Feira (Portugalia), Festiwalu Sztuka Ulicy w Warszawie, Via Tea w Gorlitz (Niemcy) oraz IV edycje projektu edukacyjnego Podaj Dalej.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Stara Prochownia, ul. Boleść 2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close