Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Dali Square”

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Dali Square”

Fot. z materiałów Teatru Tańca Zawirowania

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza do Starej Prochowni na premierę spektaklu Dali Square. Przedstawienie, inspirowane twórczością Salvadora Dalego, jest efektem trzymiesięcznej pracy tancerzy biorących udział w pojekcie. Cztery obrazy malarza stały się punktem wyjścia do twórczej pracy nad ruchem pozwalającym zbliżyć się do świata fantazmatów artysty. Od kilku miesięcy uczestnicy projektu tworzą spektakl metodą improwizacji nad interpretacją poszczególnych obrazów docierając kolejno do archetypów i obsesji widocznych na obrazach oraz konfiguracji postaci i zestawień charakterystycznych dla Salvadora Dalego. Jaki jest efekt? Czy możliwe jest przedstawienie świata z obrazów Salvadora Dali za pomocą tańca?

 

Terminy spektakli:
16.03.2013 r. godz. 19:00 – Dali Square (premiera)
24.03.2013 r. godz. 19:00 – Dali Square

 

Koncept, reżyseria, ruch: Karolina Kroczak
Choreografia, przygotowanie techniczne tancerzy: Elwira Piorun

Tańczą: Gosia Gajdemska, Marzena Roguska, Ania Pietrasiewicz, Agata Pankowska, Magda Widłak, Klara Łucznik, Paulina Marjan, Kasia Ardej, Kasia Maja Molska, Agnieszka Sterczyńska, Patrycja Wołtosz, Ola Ziółkowska.

 

Bilety w cenie 10 zł
Rezerwacje: ttzawirowania@gmail.com, tel. 780 555 280

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Stara prochownia, ul. Boleść 2

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close