Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Real Love” – chor. Daniel Abreu

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Real Love” – chor. Daniel Abreu

fot. mat. organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na pokaz spektaklu Real Love, realizowanego z zespołem przez choreografa Daniela Abreu. Spektakl porusza tematykę rożnych aspektów miłości. Projekt jest rezultatem rezydencji hiszpańskiego choreografa w Warszawie.

O spektaklu: Real Love to misterium narodzin, przemijania i śmierci w wykonaniu trzech kobiet w różnym wieku. Czym jest dla nich prawdziwa miłość? Być może jest nią uczucie, jakim matka darzy swoje dziecko. Jak czuje się kobieta, będąc matką? Co czuje, kiedy ktoś z jej bliskich umiera? Miłość i śmierć to dwa wątki, które ustawicznie pojawiają się w spektaklu Real Love. Bycie matką i bycie blisko śmierci. Real Love to forma choreograficznego wiersza, przepełnionego poetycką symboliką oraz znaczeniami z pogranicza metafizyki.

Choreografia: Daniel Abreu
Obsada: Ilona Gumowska, Elwira Piorun, Izabela Prokopek
Reżyseria świateł: Witold Kaczkowski

Czas trwania: 45 min

Bilety: 15-25 zł

Rezerwacje: ttzawirowania@gmail.com lub na ewejsciowki.pl pod adresem: https://bit.ly/2FE4OHD

Daniel Abreu urodził się na Teneryfie, gdzie po raz pierwszy zainteresował się ruchem i sceniczną ekspresją. Uzyskał dyplom z psychologii na Universidad de Educación Distancia. Współpracował z licznymi teatrami tańca i grupami tanecznymi w Hiszpanii, a także asystował przy wielu produkcjach międzynarodowych. Jego teatr zrealizował ponad trzydzieści spektakli. Jest regularnie zapraszany do różnych krajów Europy, Ameryki i Azji. Ich spektakle prezentowane były na Circuito de Red de Teatros Alternativas cztery lata z rzędu, dwa razy na Aerowaves (2009 i 2011), a także w ponad 17 krajach, takich jak Dania, Brazylia, Niemcy, Korea, Portugalia, Polska, Słowenia i Szwajcaria.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

godz. 20:00

Warszawa: Centrum Teatru i Tańca w Warszawie, ul. Bruna 9

godz. 19:00

Warszawa: Centrum Teatru i Tańca w Warszawie, ul. Bruna 9

inne wydarzenia

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close