Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Uzdrowisko pod gołym niebem” – chor. Elwira Piorun

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Uzdrowisko pod gołym niebem” – chor. Elwira Piorun

Fot. Patrycja Nosiadek

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na spektakl Uzdrowisko pod gołym niebem w choreografii Elwiry Piorun, który zagrany zostanie w otwartej przestrzeni i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Uzdrowisko „Pod gołym niebem” zaprasza na zestaw zajęć prowadzących do odnowy biologicznej i duchowej. To regeneracja organizmu, relaks i zabawa w jednym. W tym miejscu harmonijnie połączą się energie czterech żywiołów, z których zbudowany jest wszechświat: Ognia, Powietrza, Wody i Ziemi. Rytuały taneczne spowodują poprawę ogólnej kondycji i samopoczucia, tak potrzebną w czasach pandemii. W czasie godziny będzie można odreagować codzienne stresy, odzyskać wewnętrzna równowagę, uspokoić emocje i pobudzić zmysły. Zniwelowane zostaną napięcia nerwowe, bezsenność i ogólna drażliwość.

Dramaturgia: Aleksandra Kostrzewa

Tancerze: Ewa Noras, Aleksandra Krajewska, Agata Pankowska, Amanda Nabiałczyk, Stanisław Bulder, Beniamin Citkowski

Muzyka: Gniewomir Tomczyk

Sprzedaż biletów: 

31 lipca: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/uzdrowisko-pod-golym-niebem,13693?eventId=185785

1 sierpnia: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/uzdrowisko-pod-golym-niebem,13693?eventId=185786

Ilość miejsc bardzo ograniczona.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 20:00

Warszawa: ul. Belwederska 20/22, patio

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close