Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Warszawska fauna” – chor. Elwira Piorun i Magdalena Engelmajer

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Warszawska fauna” – chor. Elwira Piorun i Magdalena Engelmajer

Fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska

Wersja do druku

Udostępnij

Warszawska fauna jest owocem kilkumiesięcznej pracy warsztatowej w ramach pierwszej edycji Aktorskich Zawirowań (warsztatów aktorsko-tanecznych), które odbywały się od października w Akademii Tańca Zawirowania. Punktem wyjścia do pracy nad spektaklem, były głęboko skrywane instynkty zwierzęce oraz wszystko to, co jest związane z codziennym życiem w wielkim mieście. Walka o przetrwanie, miłość, przyjaźń, kariera, sława próba odnalezienia wewnętrznej harmonii w połączeniu z burzliwą historią Warszawy – to tylko niektóre z tematów, jakie twórczynie przedstawienia (Elwira Piorun, tancerka i choreografka Teatru Tańca Zawirowania i Magdalena Engelmajer aktorka TEATRU ME/ST) poruszają wraz z jedenastką uczestników biorących udział w warsztatach.

Dynamiczny ruch i ekspresja emocjonalna, taniec, słowo, muzyka – te wszystkie elementy składają się na intrygujący świat spektaklu „Warszawska fauna”. Nasza codzienność ujęta w formę słowno – taneczną zyskuje nową siłę wyrazu i pokazuje to, co przeżywamy każdego dnia z innej, ciekawej perspektywy.

Warszawska fauna – miejska dżungla wciąga i daje do myślenia.

Cena biletu: 10 zł
Rezerwacja: ttzawirowania@gmail.com, 780-555-280

Sprzedaż online:
http://zawirowania.interticket.pl/
http://ekobilet.pl/scena-wspolczesna

lub stacjonarna w Akademii Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61/101.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Stara Prochownia, ul. Boleść 2

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close