Warszawa: Teatr Toilhaus „Tam i z powrotem”

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Toilhaus „Tam i z powrotem”

Fot. materiały Teatru.

Wersja do druku

Udostępnij

Austriackie Forum Kultury zaprasza na pokaz spektaklu dla dzieci Tam i z powrotem w wykonaniu Teatru Toilhaus z Salzburga.

O spektaklu:

Kolorowa, pełna muzyki i tańca opowieść o jednym zwykłym/niezwykłym dniu małej dziewczynki, w którym dziecięca wyobraźnia potrafi zmienić zwykłą chustkę w węża, puste pudła w piramidę a kartkę papieru w ptaka. Przedstawienie, które obywa się bez słów, przeznaczone jest dla dzieci od roku do pięciu lat.

Teatr Toihaus został założony w 1984 roku w Salzburgu. Stawia na bardzo bliski, osobisty kontakt ze swoją publicznością. Twórczość teatru opiera się na improwizacji i eksperymentach ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z tematyką dziecięcą. Integruje wszystkie rodzaje sztuki – ruch / taniec / grę aktorską/ tworzenie muzyki i tworzenie obrazów.

Więcej na stronie Austriackiego Forum Kultury

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Warszawa: Teatr Małego Widza, ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close