Warszawa / The Best of Warsaw Dance vol. 2: Marcin Miętus „exit”

Zdjęcie: Warszawa / The Best of Warsaw Dance vol. 2: Marcin Miętus „exit”

„exit” – chor. Marcin Miętus. Fot. Klaudyna Schubert

Komuna Warszawa zaprasza na spektakl pt. exit w choreografii Marcina Miętusa. Odbywa się on w ramach wydarzenia The Best of Warsaw Dance vol. 2.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu pt. exit:

exit to efekt poszukiwań formy i (nieudanych) prób wyjścia poza formę. Prezentowany w 2021 roku na konkursie 3…2…1…TANIEC! został nagrodzony pierwszą nagrodą indywidualną.

Marcin Miętus – pisze o teatrze i dla teatru, performuje, ostatnio choreografuje. Dramaturg dwóch spektakli wyreżyserowanych przez Roba Wasiewicza – Więcej niż jedno zwierzę, w którym również występuje i Musical o musicalu Metro. Dramaturg i autor adaptacji powieści Joan Lindsay Piknik pod wiszącą skałą w reżyserii Miry Mańki. Autor dramatów Muzeum rzeczy zagubionych („Dialog”, 11-12.2021) i Grupa wsparcia im. Boya-Żeleńskiego (TR Warszawa, 2022).

Koncepcja, choreografia, wykonanie, tekst: Marcin Miętus
Czas trwania: 8 minut

Wstęp na pokaz z biletem na spektakl pt. Drama Pawła Sakowicza (2 kwietnia, godz. 18.30).

Więcej informacji: link

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

inne wydarzenia

powiązane

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close