Warszawa/Theatre Companie Achimowicz: Johannes Randolf „Technika tańca współczesnego i partnerowanie” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Theatre Companie Achimowicz: Johannes Randolf „Technika tańca współczesnego i partnerowanie”  – warsztaty

Fot. Florian Braun.

Wersja do druku

Udostępnij

Theatre Companie Achimowicz zaprasza na warsztaty Contemporary dance i Partnerowania, które poprowadzi Johannes Randolf.

Technika tańca współczesnego i partnerowanie

Lekcja zaczyna sie perfekcyjną rozgrzewką na podłodze oraz kombinacją. Uczestnicy będą pracować nad rozluźnieniem napięcia mięśni, tak aby używac tylko tyle siły, ile jest potrzebne żeby stworzyć delikatny i płynny, lecz silny język ciała. Główny nacisk lekcji jest polożony na naturalnym i organicznym ruchu, przeplywie, impulsacji oraz spirali. Eksplorowanie różnych dynamik i poziomów ruchu będzie połączone z indywidualnym podejściem, tak by maksymalnie rozwinąć umiejętności każdego z tancerzy.

Poziom: średniozaawansowany.

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla tancerzy współczesnych, jak i klasycznych.

Miejsce: sale Akademii Tańca Étoile, ul. Świętojerska 5/7 (pt), godz. 20.00-22.00; sala sportowa WIML, ul. Krasińskiego 54 (sb), godz. 10.00-12.00; sale studia ArtDanceComplex, ul. Przasnyska 3 (nd), godz. 10.00-12.00.

Cena: 350 PLN/ trzy dni, zapisy do 15.03. 2015. Możliwość udziału w jednym dniu: 150 PLN. Po 15 marca cena wzrasta o 30 złotych.

Zgłoszenia: anna.achimowicz@gmail.com.

Miejsce gwarantuje wpłata na konto organizatora tytułem „Randolf + nazwisko i data”, CENTRUM MEDYCYNY TAŃCA, Bank Millenium 63 1160 2202 0000 0002 1812 9778. W zgłoszeniu Anna Achimowicz prosi o  wypełnienie danych: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy, e-mail.

Johannes Randolf studiowal w Danceacademy Rotterdam. Master Trener Gyrokinesis® i Trener Gyrotonic®. Tańczyl w wielu międzynarodowych zespołach: toladá dance company (D) – Joseph Tmim, Cia. Vicente Saez (E) – Cie. Initiale (F) zanim stworzył własną grupę Cie. Novas. Spektakl Cie. Novas zajął pierwsze miejsce w Konkursie Prezentacji Form Tanecznych w Kaliszu (2001).

Jest fizjoterapeutą, terapeutą Cranio-Sacral, twórcą NCMT, nauczycielem tańca w wyższej szkole artystycznej w Linz (Anton Bruckner Privatuniversität). Był dyrektorem zespolu Post-graduate x.IDA oraz dyrektorem artystycznym centrum choreograficznego CCL °chroeographiccentrelinz. Był nauczycielem gościnnym na uniwesytetach i festiwalach tańca w Europie i Ameryce Północnej. Od 2009 roku współzalożyciel i dyrektor artystyczne zespolu Cie. Off Verticality, choreograf wielu spektakli, autor książki Erfolgreich Gesund oraz bloga Koerperfunktionalist. Współpracuje z Theatre Companie Achimowicz i Centrum Medycyny Tańca w Warszawie.

www.johannes-randolf.at   www.annaachimowicz.wix.com/ciea

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Warszawa: ul. Świętojerska 5/7 (pt), godz. 20.00-22.00; ul. Krasińskiego 54 (sb), godz. 10.00-12.00; ul. Przasnyska 3 (nd), godz. 10.00-12.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close