Warszawa/Tydzień Zawirowań: Michał Góral „CONTEMPOrary” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Tydzień Zawirowań: Michał Góral „CONTEMPOrary” – warsztaty

fot. Marta Ankiersztejn, mat. własne organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Zawirowania, w ramach Tygodnia Zawirowań zaprasza na warsztaty CONTEPOrary z Michałem Góralem, absolwentem prestiżowej uczelni Codarts w Rotterdamie. Warsztaty są skierowane do osób, które miały styczność z tańcem.

Warsztaty CONTEMPOrary to blok, podczas którego uczestnicy skupią swoją uwagę na technicznych oraz kondycyjnych aspektach tańca współczesnego, z elementami liryczności i techniki, poprzez dobrze dobraną, przeprowadzoną poziomowo rozgrzewkę. Następnie zajmować się będą krótkimi sekwencjami tanecznymi i sekwencjami bazującymi na klasyce, poprzez które zwiększą swoją świadomość ciała, siłę, kontrolę i technikę by na samym końcu zająć się choreografią oraz improwizacją ruchową.

Informacje o zapisach

Michał Góral

Tancerz, performer, młody choreograf, nauczyciel. Absolwent prestiżowej uczelni Codarts Rotterdam University for the Arts w Holandii. Od 2016 roku tancerz teatru Compagnie THOR w Brukseli w produkcjach Anima Ardens i WaW – We are Woman. Współpracował z Het Internationaal Danstheater w Amsterdamie, Derida Dance Company w Bułgarii oraz Korzo Theater w Hadze. Tańczył w spektaklach takich choreografów jak: Bill T. Jones, Jiří Kylián, Martha Graham, Giulia Mureddu, Jan Linkens, Lucas Jervies, Ivanhoe Chun-ho Lam, Thom Stuart, Ederson Rodriguez Xavier, Thierry Smiths.

W Polsce współpracował z Teatrem Tańca Test, Teatrem Tańca Caro, Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Tańca Zawirowania oraz Teatrem Komedia. Jako choreograf stworzył materiał ruchowy do gry wydanej przez Sony na platformę PlayStation 4 – Bound, nagrodzoną m.in. Paszportem Polityki, choreografie do kilku teledysków. Wyreżyserował nagradzane na konkursach solo N°2, spektakl Waterfallin , pokaz Bolero na warszawskiej Nocy Tańca oraz spektakl Quo Tendis, który miał premierę w teatrze Prochownia. Był uczestnikiem komercyjnego programu You Can Dance 8.

Więcej o warsztatach: https://www.facebook.com/events/2186701708053257/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Warszawa: Akademia Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61, lok. 101

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close